Współpraca

Jeżeli chcesz dołożyć swój KOLOR i kolektywnie podnosić świadomość, potrafisz poprowadzić bardzo wartościowe, unikatowe, rozwojowe warsztaty, masz otwarty umysł i stawiasz głównie na jakość, w dodatku chcesz pomagać innym oraz sobie poprawiać jakość życia, to prawdopodobnie Ciebie szukamy 🙂

Kreatorzy szkoleń

Mieczysław Bielak

Świadomy Kreator Rzeczywistości, Wykładowca i Mówca.

Sonia Ross

Dziennikarka z wykształceniem medycznym, od 20 lat publikuje teksty związane z medycyną, psychologią, ezoteryką.

Wojciech Bajer

Powołał do życia ideę Centrojestestwa, w której łączy aspekty czucia i energetyki z fizyką fraktalnych matryc doświadczeniowych.

Adam Łoniewski

Adam Łoniewski artysta, reżyser, pedagog, animator kultury, ale też zapalony mykofil, badacz właściwości i wpływu na nasze zdrowie fizyczne oraz psychiczne enteogenów ze szczególnym uwzględnieniem Amanity Muscarii.

Waldemar Borowski

Malarz wizjoner, artysta, grafik, znawca enteogenów. Autor książki: "Święty Grzybóg". Pasjonat astrologii wedyjskiej, biologiki i diety witariańskiej.

Marek Taran

Socjolog, pedagog i religioznawca. Autor książki "Święta Żeńskość Kobiety". Twórca warsztatów psychologicznych związanych z energią żeńską, kobiecością, rodziną i związkami.

Joanna Rajska

Założycielka stacji TV Victoria. Jej działalność opiera się na wiedzy pozyskanej ze źródeł pozaziemskich. Razem z Jackiem Czapiewskim i córką, Moniką Rajską , stworzyła system, który nazwali Hiperfizyka. Autorka książki pt. „Między chaosem a świadomością – Hiperfizyka”.

Karol Walczak

Od ponad 9 lat, eksperymentuje na własnym organizmie, w celu zmaksymalizowania wydajności ciała i umysłu.

Paweł Bryła

Bioenergoterapeuta oraz instruktor uzdrawiania pranicznego. Twórca systemu pracy wewnętrznej oraz autor zajęć ,,Praktyka Emocji”, mających za cel, by każdy z Uczestników mógł zostać swoim własnym bioenergoterapeutą. 

Alicja Juchnicka

Kreatorka, artystka, pisarka i poszukiwaczka szczęścia.  Autorka "Jak zostałam światłem". Przez wiele lat współpracowała z największymi wydawnictwami jako graficzka, dyrektorka artystyczna oraz  projektantka książek.  

Grzegorz Piasecki

Autor Wewnętrznej ciszy -  metody, która pozwala na zatrzymanie pędzącego umysłu, rozluźnienie kaskady myślowej, a z czasem całkowite jej zatrzymanie.

Izabella Ejzler

Izabella Ejzler - nauczycielka jogi, fizjoterapeutka, autorka kursu Joga Mięśni Dna Miednicy, twórczyni Rehabilitacji Holistycznej- Holistis

Sebastian Minor

Tanatoterapeuta. Od lat zajmuje się badaniem świata duchowego. Pomaga oczyszczać ciało z negatywnych energii wykorzystując moc kryształów.

Damian Sobański

Twórca Projektu Find Yourself, którego głównym celem jest pokazać, jak żyć pełnią życia Tu i Teraz – oświetlić drogę ku spójności i autentyczności budując poczucie własnej wartości i Pewności Siebie na Samoświadomości i akceptacji.

Piotr Łysoniewski

Terapeuta i dietetyk medycyny chińskiej, psychodietetyk, pomysłodawca konceptu Taijitu – terapie holistyczne. Posiada zarówno szeroką wiedzę, jak i doświadczenie na polu żywienia i gotowania – zarówno w kuchni polskiej jak i orientalnej.