Duchowość Amanity Muskarii czyli o tym jak Grzyby uczą nas być ludźmi Adam Łoniewski

80[:pl],[:]00  

Środa, 10 listopada 2021 20:00
Otrzymasz 10 pkt
O autorze webinaru
Dowiedz się więcej o autorze

Dostępne warianty kursu:

Opis
O autorze
Opinie

Opis

Muchomor czerwony (AMANITA MUSCARIA) to szamańska medycyna, która wymaga wiele od tego, kto chce ją stosować. Grzyb ten nie jest zbyt skory do kontaktu z człowiekiem, mówi się wręcz, że sam wybiera tego, z kim chce pracować i prowadzi go drogą, która dotąd nie była mu dostępna.

 

Rozpoczynamy cykl webinarów, na których będą poruszane tematy ceremonii, duchowości grzybów, ich właściwości terapeutycznych, a także praktyczne porady i sposoby ich przetwarzania. 

 

Webinar otwierający cykl to Duchowość AMANITY MUSKARII, czyli o tym, jak Grzyby uczą nas być Ludźmi, który poprowadzi Adam Łoniewski.

Grzyby to najprawdopodobniej najstarsze organizmy na świecie. Były tu od zawsze. Opiekując się każdym życiem. Uczestnicząc w każdych narodzinach i każdej śmierci. Grzyby tworzą warunki do życia roślinom, bakteriom, zwierzętom i ludziom. 

Gdziekolwiek nie postawimy stopy pod naszymi nogami znajdziemy 200 km grzybni, która oplata cały świat gigantyczną siecią informacyjną.  

Wśród wielu setek tysięcy gatunków grzybów jeden przez wieki wzbudzał specjalny szacunek i zainteresowanie. 

W wielu kulturach personifikowany. Utożsamiany ze „słowem bożym”, boską śliną, czy po prostu „ciałem Boga”, jest bohaterem jednego z najstarszych zabytków kultury religijnej, zbioru hymnów, których czas powstania określa się na 1500 lat p.n.e. zwanego Rig Vedami.

Mowa o Amanicie Muskarii, staropolskiej Bedłce, najbardziej rozpoznawalnemu grzybowi naszych lasów czyli muchomorowi czerwonemu.

 

Ta niezwykła „istota”, używana od niepamiętnych czasów do celów leczniczych, sakralnych, jako potężne narzędzie szamańskie, czy stymulant, pozwalający Jakutom przemierzać nadludzko duże odległości, stała się w ostatnich latach grzybem nielubianym, a w wielu atlasach uważanym za trującego, choć żadne przypadki śmiertelnych zatruć nie są ani znane, ani rzetelnie udokumentowane.

 

Dziś pamięć o tym grzybie i jego niezwykłych właściwościach powoli wraca. Coraz więcej osób leczy się nim z wielu kłopotliwych chorzeń neurologicznych przywracając pamięć o tym jednym z najciekawszych polskich „ziół”.

 

Eliksir nieśmiertelności, „maga”, soma, „owoc drzewa” to grzyb piękny ale tez bardzo tajemniczy . Posiadający swoja świadomość z którą można nauczyć się pracować.

 

Podczas webinaru przybliżę nie tylko historię i wpływ Amanity na współczesne postrzeganie duchowości. Opowiem także o praktycznych aspektach przygotowywania jaj do spożycia, korzyściach płynących z microdosingu, ale też o swoistej „duchowości Amanity”.

 

Soma – Rigwedyjski napój otrzymywany wg G.Wassona właśnie z Amanity Muscarii, to nie tylko komunikant służący pozyskiwaniu informacji z rzeczywistości niejawnej, ale także bóstwo lunarne i stan ducha rodzący się w nas pod wpływem nagromadzenia siły życiowej czyli Manasu. 

 

Jak na przestrzeni wieków używano grzybów jako przewodników i nauczycieli i czy możemy jeszcze dziś z tej wiedzy skorzystać? Zapraszam na Webinar Duchowość Amanity Muskarii. Czy grzyby mogą nauczyć nas być ludźmi.

 

W dostępie do webinaru otrzymujesz

Dostęp do webinarium przez 365 dni od dnia zakupu

Adam Łoniewski

Adam Łoniewski artysta, reżyser, pedagog, animator kultury, ale też zapalony mykofil amator (czyli ten który grzyby pokochał). Od ponad 7 lat bada właściwości i wpływ na nasze zdrowie fizyczne oraz psychiczne enteogenów ze szczególnym uwzględnieniem Amanity Muscarii. Efektami swoich badań dzieli się w ramach kanału Inspiracja OdDech budując coraz większą społeczność osób zainteresowanych niezwykłymi właściwościami tego grzyba zwanego przez starożytnych Maga czyli ” słowo boże”. Prywatnie ojciec trójki dorastających dzieci, szczęśliwy mąż, pogodzony z upływem czasu i przemijaniu 44 latek, przywracający pamięć o Szamaniźmie jako starożytnej, zakodowanej w każdym z nas wiedzy o naszej prawdziwej tożsamości i powołaniu.

Opinie

Katarzyna Wilk
Świetny webinar, bardzo interesujący temat. Ogromna wdzięczność . Jestem zainteresowana kontynuacją ;o)
Michał Krut
świetny webinar poruszajacy kilka ważnych tematów do póżniejszego rozwinięcia. Ciekawa i wzbogacająca perspektywa. dzięki
Paweł Ilnicki
 Fascynująca podróż do wnętrza siebie

Jak milczenie staje się chorobą- emocjonalne przyczyny zmian na ciele Sonia Ross

50[:pl],[:]00  

Środa, 29 września 2021 19:00
Otrzymasz 10 pkt
O autorze webinaru
Dowiedz się więcej o autorze

Dostępne warianty kursu:

Opis
O autorze
Opinie

Opis

Jeśli mówię komuś, że może wyzdrowieć, a on słyszy, że ja go uleczę, to jest to wielkie nieporozumienie”.

~ Gerard Athias

Gdyby nie mądrość Natury, nie przetrwalibyśmy jako gatunek.  

Dlaczego zatem powstają choroby, skoro biologia jest po naszej stronie i zawsze nas wspiera? 

Otóż, naszą psychiką i naszym ciałem, zarządza automatyczny mózg, który można nazwać centralnym komputerem, względnie wieżą kontrolną organizmu. W mózgu znajduje się centrum dowodzenia wszystkimi organami, bo na jego powierzchni umiejscowione są neuroprzekaźniki, które nimi zawiadują. Jeśli zbyt długo jesteśmy w stresie lub doświadczyliśmy nagłej traumatycznej sytuacji, mózg ma zadanie uchronić nas przed nagłym  „przepaleniem bezpieczników”, bo to kończy się natychmiastową śmiercią. Mózg nie chce do tego dopuścić, bo jego zadaniem jest utrzymywanie nas przy życiu za wszelką cenę. Co zatem ma zrobić, kiedy poziom stresu przewyższa wszystkie normy i lada moment może być po nas? 

To biologiczny alarm! Jedyne co może w takiej sytuacji zrobić nasz biologiczny mózg, to uruchomić program specjalny przetrwania, czyli – przerzucić stres na organ. 

Czy zatem choroba to rzeczywiście Twój wróg?

Totalna Biologia to przełom w myśleniu o chorobach.

Jest to dziedzina  niezwykle precyzyjna i poparta wieloma badaniami, która wyjaśnia jakiego typu emocje łączą się z określonymi organami.

Nie potrzebujesz magicznych metod, by wyłączyć program choroby, tylko wiedzę i podŚWIADOMOŚĆ.

Chcesz dowiedzieć się, co programuje Twoje choroby?

Zapraszamy Cię na spotkanie z Sonią Ross

 

Jakie korzyści wyniesiesz z webinaru.

– Zrozumiesz procesy biologiczne, jakie przebiegają w twoim ciele i przestaniesz bać się choroby.

– Będziesz umiał ocenić, czy jesteś w fazie aktywności konfliktowej czy w fazie zdrowienia.

– Poznasz mechanizm powstawania konfliktu, co pozwoli ci nie generować nowych i tym samym być całkowicie zdrowym

– Odkryjesz głęboko schowane… korzyści z bycia chorym.

– I jeśli pojmiesz istotę  rzeczy:  wyłączysz program choroby z którą np. zmagasz się obecnie 🙂

 

W dostępie do webinaru otrzymujesz

Dostęp do webinarium przez 365 dni od dnia zakupu Dostęp do wersji audio przez 365 dni od dnia zakupu Dostęp do transkrypcji z pytań zadanych w trakcie webinarium

Sonia Ross

Dziennikarka z wykształceniem medycznym, od 20 lat publikuje teksty związane z medycyną, psychologią, ezoteryką. Pięć lat temu zafascynowała ją logika biologii i konsekwencja z jaką manifestuje się w ludzkim życiu. Zaczęła zatem zgłębiać temat u mistrzów tych dziedzin. Ukończyła kurs konsultanta Biologiki i jako jedna z pierwszych osób w Polsce, otrzymała certyfikat od twórcy metody – Węgra, Roberto Barnaiego. Równocześnie uczyła się Totalnej Biologii/ Recall Healing u kandyjskiego terapeuty, dr biologii, autora metody, Gilberta Renaud. Ukończyła wszystkie poziomy warsztatów, a także osiem dostępnych kursów specjalistycznych, takich miedzy innymi jak „Partnertwo i seksualność”, „Biologia dziecka”, „Nałogi i depresje”. Wiedzę zdobywała także u dr Gerarda Athiasa, autora książek „Programy rodzinne naszych chorób”.

Oprócz biologicznego podejścia do chorób i zachowań, fascynuje ją fizyka kwantowa. Z pasją uczy się innych metod rozwoju świadomości na dziesiątkach kursów, między innymi na szkoleniach z homeopatii połączonej z Recall Healing (dr Piotr Pałagin), Tetha Healing oraz u dr Franka Kinslowa, twórcy metody synchronizacji kwantowej.

Z radością dzieli się wiedzą i jest otwarta na wszystko, co przynosi Życie.

Opinie

Oświecenie jako droga do siebie Damian Sobański

0[:pl],[:]00  

Czwartek, 05 sierpnia 2021 19:00
O autorze webinaru
Dowiedz się więcej o autorze

Dostępne warianty kursu:

Opis
O autorze
Opinie

Opis

Webinar ma na celu przybliżyć widzom najważniejsze zagadnienia z zakresu duchowości (dokładniej psychologii transpersonalnej). Dzięki wiedzy w nim zawartej osoby będą w stanie odróżnić od siebie znaczną część duchowych doświadczeń, otworzyć się na nie i zintegrować w życiu codziennym unikając pułapek. Dzięki temu przekazowi nikt nie poczuje się pozostawiony samemu sobie a każdy będzie mógł wyciągnąć coś praktycznego do zaaplikowania w życiu codziennym.

Czego widzowie się nauczą?

 1. Czym jest oświecenie?
 2. Jak się przebudzić?
 3. Pozytywne aspekty duchowego przebudzenia
 4. Jakie praktyki są najlepsze?
 5. Czym są doświadczenia szczytowe?
 6. Co się dzieje w trakcie ich występowania?
 7. Czym jest stan FLOW?
 8. Czego się spodziewać w stanie FLOW?
 9. Jak częściej doświadczać stanu FLOW?
 10. Jak zoptymalizować FLOW w pracy?
 11. Czym jest stan niedualny?
 12. Jak uzyskiwać stan niedualny?
 13. Czego można się spodziewać w tym stanie?
 14. Czym jest Spiritual Bypasing?
 15. Jak sobie z nim radzić i jak uniknąć zagrożeń płynących z duchowości?
 16. Jak zintegrować duchowe doświadczenia w życiu codziennym?

Korzyści:

FLOW

 1. Większa pewność siebie dzięki płynności przezywanych doświadczeń
 2. Poczucie kompetencji dzięki swobodnemu podejściu do realizacji zadań
 3. Poczucie panowania nad sytuacją
 4. Zwiększenie koncentracji i efektywności
 5. Zanik lęku przed porażką

Niedualność

 1. Satysfakcja płynąca z nielgnięcia do kolejnych przyjemności
 2. Spokój umysłu będący wynikiem zaniku identyfikacji z myślami
 3. Akceptacja śmierci
 4. Załagodzenie neurotyzmu
 5. Znalezienie sensu życia w samym doświadczeniu życia – pogodzenie się z rzeczywistością

Spiritual Bypassing.

 1. Unikniesz zagrożeń płynących z wyparcia ego i swoich potrzeb
 2. Poczujesz się bezpiecznie dzięki aplikacji uzyskanych wskazówek
 3. Unikniesz nieporozumień wiążących się z różnorodnością dostępnych ścieżek duchowych
 4. Unikniesz poczucia samotności
 5. Unikniesz poczucia bycia manipulowanym przez różne przekazy duchowe

W dostępie do webinaru otrzymujesz

Dostęp do webinarium przez 365 dni od dnia zakupu Dostęp do wersji audio przez 365 dni od dnia zakupu Dostęp do transkrypcji z pytań zadanych w trakcie webinarium

Damian Sobański

Twórca Projektu Find Yourself, którego głównym celem jest pokazać, jak żyć pełnią życia Tu i Teraz – oświetlić drogę ku spójności i autentyczności budując poczucie własnej wartości i Pewności Siebie na Samoświadomości i akceptacji.

Autor ponad 1000 nagrań wideo, w tym poradników dotyczących kwestii rozwojowo- terapeutycznych. Na swoim kanale w sposób lekkostrawny i humorystyczny przedstawia własną filozofię nie-dualną, prezentuje techniki służące samorealizacji, samo-aktualizacji, samoobserwacji i uważności, inspiruje do poszukiwania Prawdy.

Opinie

Przejście przez ucho igielne wyzwaniem naszych czasów Mieczysław Bielak

0[:pl],[:]00  

Środa, 18 sierpnia 2021 18:00
O autorze webinaru
Dowiedz się więcej o autorze

Dostępne warianty kursu:

Opis
O autorze
Opinie

Opis

Zapraszamy Cię na BEZPŁATNE, awangardowe wydarzenie.

„Przejście przez ucho igielne wyzwaniem naszych czasów”

 

Ten wykład będzie inny…

… Nieprzewidywalny

… Holistyczny

… Inspirujący

… a przede wszystkim UNIKATOWY – webinar nie będzie miał wcześniej ustalonej formuły ani planu.

 

Mieczysław Bielak podczas swoich przemówień daje się ponieść czystemu Strumieniowi Świadomości.

Łącząc olbrzymią wiedzę, uczucie rzeczywistego momentu i wibracji chwili, poprowadzi zadziwiająco błyskotliwy wywód, który Ty będziesz mógł kształtować swoimi pytaniami i obecnością.

W dostępie do webinaru otrzymujesz

Dostęp do webinarium przez 365 dni od dnia zakupu Dostęp do wersji audio przez 365 dni od dnia zakupu Dostęp do transkrypcji z pytań zadanych w trakcie webinarium

Mieczysław Bielak

Mieczysław Bielak podczas swoich przemówień daje się ponieść czystemu Strumieniowi Świadomości.

Łącząc olbrzymią wiedzę, uczucie rzeczywistego momentu i wibracji chwili, poprowadzi zadziwiająco błyskotliwy wywód, który Ty będziesz mógł kształtować swoimi pytaniami i obecnością.

Opinie

Swobodny przepływ energii seksualnej-klucz do witalności i pełnego rozkwitu Izabella Ejzler

Promocja!

50[:pl],[:]00  

Piątek, 29 października 2021 19:00
Otrzymasz 10 pkt
O autorze webinaru
Dowiedz się więcej o autorze

Dostępne warianty kursu:

Opis
O autorze
Opinie

Opis

Energia seksualna jest siłą życiową istniejącą w każdym z nas, jednak wiele osób ma ją zablokowaną przez programy oraz dogmaty kulturowe, które traktują ją jak temat tabu, lub fałszują jej prawdziwe znaczenie. Dlaczego tak się dzieje? 

✨ Jest ona niezwykle silna i twórcza, a osoba mająca jej pełen, nieograniczony potencjał, nie da się zmanipulować przez system, czy innych ludzi. 

✨Jest to energia naturalna dla każdego istnienia i każde istnienie dzięki niej istnieje. 

✨ Dowiedz się, jakie emocje i zachowania blokują Twoją energię seksualną, otwórz się na swoją pierwotną siłę i zacznij wykorzystywać ją w codziennym życiu, by nabrało KOLORÓW! 

Zapraszamy na spotkanie z Izabellą Ejzler!  

 

WEBINAR Swobodny Przepływ Energii Seksualnej – klucz do witalności i pełnego rozkwitu

Jako dzieci rodzimy się i dorastamy w pełnej naturalności i swobodzie. Nagie ciało nie stanowi TABU. Kiedy dorastamy, zaczynają splątywać nas różne konwenanse. Pojawia się poczucie wstydu oraz porównywanie z innymi ciałami. Na rzecz społecznych reguł zatracamy spontaniczność ruchów. Zatracamy swobodę wyrażania siebie…

Nie dotyczy to zwierząt, które bez problemu potrafią się przeciągać i wyginać, kiedy tego potrzebują. Nie zasłaniają swojej intymności, nie obawiają się, kiedy ktoś się jej przygląda. Nie wstydzą się swojej rui, nie wstydzą się też pragnienia aby ktoś je dotknął, pogłaskał. Oznacza to, że ich pierwotne instynkty nie są hamowane i ma to kluczowe znaczenie dla ich zdrowego rozwoju. O ile ręka człowieka nie wpłynie na nie za bardzo, cieszą się smukłymi ciałami, pełnymi witalności i siły. Swobodą ruchu i szybkością reakcji.

Tymczasem człowiek wiele w sobie tłumi. Nie wypada nam krzyczeć, śpiewać, schylać się, pokazywać biustu oraz patrzeć na biust. Nie wypada nam tak wiele, że zaczęliśmy funkcjonować już w tak sztywnych ramach, że przestajemy być SOBĄ. Coraz więcej osób cierpi na bóle kręgosłupa, bóle bioder i stawów. Dochodzi do tego też depresja, schizofrenia, chronicznie zmęczenie. Tracimy spontaniczną zdolność do zabawy, dorastamy i nie wiemy po co żyjemy. Życie przestaje nas cieszyć.

 

Nie dotyczy to zwierząt i nie dotyczy to też ludzi, którzy potrafią czerpać przyjemność z życia. Przyjemność ma tutaj kluczowe znaczenie. Uczy nas świadomego wybierania tego, co nam naprawdę służy. Sprawia, że życie nabiera KOLORÓW. Jest to owszem związane z energią seksualną i przebudzeniem naszej zmysłowości. Ale nie musi wiązać się z hedonizmem. Wiąże się raczej z rozkoszą, którą dają nam drobne, codzienne czynności. Picie kawy, spacer, taniec, lub sztuka. Prowadzi do odnalezienia pracy, którą kochamy oraz partnera, który naprawdę do nas pasuje. A przede wszystkim sprawia, że nasze ciało przestaje być podzielone na „strefy dobre i strefy złe”. Stajemy się całością, stajemy się przepływem, stajemy się witalnością.

Zapraszamy Cię na webinar, po którym

poznasz tajniki potencjału energii seksualnej

oswoisz się z naturą własnej zmysłowości

lepiej zrozumiesz własne ciało 

pogłębisz relację ze swoim libido

podniesiesz poziom kreatywności oraz wiary w siebie

W dostępie do webinaru otrzymujesz

Dostęp do webinarium przez 365 dni od dnia zakupu

Izabella Ejzler

Izabella Ejzler – nauczycielka jogi, fizjoterapeutka, autorka kursu Joga Mięśni Dna Miednicy, twórczyni Rehabilitacji Holistycznej- Holistis

Opinie