Aktywacja Otwarte Gardło z MariiLu

Promocja!

84[:pl],[:]00  

Poniedziałek, 13 czerwca 2022 19:00
Otrzymasz 20 pkt
O autorze webinaru
Dowiedz się więcej o autorze

Dostępne warianty kursu:

Opis
O autorze
Opinie

Opis

Witajcie Kochani .

Z wdzięcznością, radością przybywam do strefy KOLORÓW z aktywacją ukrytych potencjałów otwartego gardła .

 To będą 2 spotkania otwierające zrozumienie potęgę mocy jaką daje nam pełny przepływ otwartego gardła … klucz dostrajający uwolnienie programów … bólu zapisanego w ciele … aktywując bliskie spotkanie z intuicją poprzez stymulację jądra dźwięku w precyzyjnie ustawionym kanale energetycznego, światła jakim jesteśmy …

 Jestem otwarta obdarować Was wiedzą płynącą z esencji doświadczenia …

 Zapraszam do podróży czucia uwolnienia ciała z głosem – aktywatorem widzenia szyszynki / trzeciego oka …

 To spotkanie zaopiekowuje uwalnianie i transformacje energii nadużycia jakie gromadzą nasze Istnienia …

 To czas aktywacji przestrzeni w Tobie na to co Twoje … do wyrażania pełni potencjału.

 Gardło – portal jestestwa ciała , narzędzie dla molekuły  Duszy , powrotu jedności … wejściem do utęsknionego bycia w MACIERZY MIŁOŚCI BEZ WARUNKÓW , OCENY , OCZEKIWAŃ …

Do zobaczenia , słyszenia … czucia …

MariiLu

✨

Aktywacja! Otwarte gardło!

To nowy webinar z MariiLu, która przybywa do strefy Kolorów z aktywacją ukrytych potencjałów otwartego gardła.
To będą 2 spotkania otwierające zrozumienie, potęgę mocy, jaką daje nam pełny przepływ otwartego gardła.
(Spotykamy się 13.06 o godzinie 19.00 oraz 14.06. również o 19.00)
Klucz dostrajający uwolnienie programów… bólu zapisanego w ciele… aktywując bliskie spotkanie z intuicją poprzez stymulację jądra dźwięku w precyzyjnie ustawionym kanale energetycznego, światła jakim jesteśmy…
* MariLuu obdaruje Was wiedzą płynącą z esencji doświadczenia.
* Zaprosi do podróży czucia uwolnienia ciała z głosem – aktywatorem widzenia szyszynki / trzeciego oka.
* To spotkanie zaowocuje uwalnianiem i transformacjami energii nadużycia jakie gromadzą nasze Istnienia.
To czas aktywacji przestrzeni w Tobie na to, co Twoje … do wyrażania pełni potencjału.
Gardło – portal jestestwa ciała, narzędzie dla molekuły Duszy, powrotu jedności … wejściem do utęsknionego bycia w MACIERZY MIŁOŚCI BEZ
WARUNKÓW, OCENY, OCZEKIWAŃ …
Wartość energetyczna za dwa spotkania – 120 zł 🙂

W dostępie do webinaru otrzymujesz

Dostęp do webinaru przez 365 dni

MariiLu

Opinie

Marcin Palion
Jak było? Cudownie, w głębokim kontakcie z sobą. Podróż z energią dźwięku to moje wielkie odkrycie, jak głęboko i wysoko można poszybować. Jak wiele można zobaczyć i tym samym uwolnić. Polecam z całego serca!

Biesy – psychodeliki naszych pradziadów Adam Łoniewski

0[:pl],[:]00  

Piątek, 17 czerwca 2022 20:00
O autorze webinaru
Dowiedz się więcej o autorze

Dostępne warianty kursu:

Opis
O autorze
Opinie

Opis

Biesy-psychodeliki naszych pradziadów.

W Etymologicznym słowniku Andzeja Bańkowskiego, słowo Bies (używane w dawnej Polsce jako Bias) wywodzi się z sanskryckiego bhasa-jasność,
i miało pierwotnie oznaczać „środek rozjaśniający myśl, wprowadzający w trans” – co wiele wieków później skręciło w stronę „diabła”, czy „złego ducha”, który opętywał tego, kto „Biesa” spożył”.Takich Biesów znamy w Polsce sporo. Bieluń, pokrzyk wilcza jagoda, łysiczka, mak, oman, tatarak, amanita, akacja a nawet lipa.
Czy mają dziś jakieś medyczne zastosowanie? Czy słusznie chrześcijaństwo przykleiło do nich łatkę ogłupiających i mrocznych? Jak działają? Do czego używali ich nasi przodkowie?
Czy możemy z nich jeszcze korzystać?Skopolamina, atropina, muscymol, hioscyjamina, czarownice, maści, loty na miotle i grzybowe podróże do zaświatów….czyli o słowiańskich enteogenach, biesiadach
i rytuałach z użyciem naszych rodzimych psychodelików.
Zapraszam na webinar pełen fascynującej wiedzy o tym co i jak spożywali nasi przodkowie podczas swoich słynnych Biesiad, czyli rytualnych spotkań z użyciem „Biesów”.

W dostępie do webinaru otrzymujesz

Dostęp do webinaru przez 365 dni

Adam Łoniewski

Opinie

Bóg-Człowiek i Świadomość Jednolitego Pola, czyli wejście do 5D w praktyce Wojciech Bajer

0[:pl],[:]00  

Sobota, 11 grudnia 2021 17:00
O autorze webinaru
Dowiedz się więcej o autorze

Dostępne warianty kursu:

Opis
O autorze
Opinie

Opis

Wszystkie wektory do wewnątrz!
 „Na zewnątrz” nie ma już czego szukać.
Transformacja świadomości jest faktem. Odzyskujemy swoją naturalną moc. Pociąg o nazwie „Przebudzenie” nieustannie kursuje.
Jeśli interesuje Cię wspólny mianownik całej tzw. „mainstreamowej duchowości”, a więc połączenie: filozofii buddyjskiej, Nowej Nauki (fizyki, biologii), Nowego Modelu Rzeczywistości, Prawa Przyciągania, Totalnej Biologii i wielu, wielu innych „gałęzi” wiedzy, ten webinar jest właśnie dla Ciebie.
Podczas tych 90 minut rozjaśni Ci się masa rzeczy.
Przede wszystkim dowiesz się dlaczego tylko Ty i WYŁĄCZNIE Ty możesz wpłynąć na cokolwiek w swoim życiu. Połączysz kropki, zobaczysz . Dowiesz się jaka jest PRAWDIŁOWA mechanika manifestacji, w jaki sposób Ewolucja tworzy samą siebie, czym jest świadomość Jednolitego Pola oraz samo Pole, dlaczego WSZYSCY jesteśmy JEDNIĄ (z poziomu filozfii, praktyki życia i samego Modelu Rzeczywistości) oraz o co właściwie chodzi w ziemskiej grze i procesie „Transformacji do 5D”.
Ciekawe? To wpadaj! Webinar jest zupełnie darmowy!
Niech nieświadome staje się świadome!

W dostępie do webinaru otrzymujesz

365 dni dostępu do webinaru

Wojciech Bajer

Wojciech Bajer –
jego wielką pasją jest badanie wewnętrznego wymiaru człowieka osadzonego w paradygmacie Nowej Nauki. Rdzeń jego osobowości ukształtowało doświadczenie upadku na samo dno doczesnego piekła (kilkunastoletnie uzależnienie od substancji psychoaktywnych, psychoza, bezdomność) i upodlenie w każdej społecznej warstwie. Bazując na rozpoznaniu rzeczywistej genezy swojej traumy, buduje dziś siebie w oparciu o nowe jakości energetyczne. Pasjonuje go kwantowa fizyka oraz odkrywanie poprzez doświadczenie wewnętrznego wymiaru istoty ludzkiej. Powołał do życia ideę Centrojestestwa, w której łączy aspekty czucia i energetyki z fizyką fraktalnych matryc doświadczeniowych. Głównymi jej hasłami jest, aby uświadamiać w sobie nieświadome i porzucić cierpienie. Zdecydowanie propaguje idee Nowej Ziemi i transformacji do nowej jakości życia jednostek, jak i całej naszej cywilizacji. Uważa, że żyjemy w absolutnie niezwykłym momencie historii i gdyby miało się tutaj nie stać coś ekstra, wcale by nas tu nie było.

Opinie

Edyta Łaborewicz
 

Duchowość Amanity Muskarii czyli o tym jak Grzyby uczą nas być ludźmi Adam Łoniewski

80[:pl],[:]00  

Środa, 10 listopada 2021 20:00
Otrzymasz 10 pkt
O autorze webinaru
Dowiedz się więcej o autorze

Dostępne warianty kursu:

Opis
O autorze
Opinie

Opis

Muchomor czerwony (AMANITA MUSCARIA) to szamańska medycyna, która wymaga wiele od tego, kto chce ją stosować. Grzyb ten nie jest zbyt skory do kontaktu z człowiekiem, mówi się wręcz, że sam wybiera tego, z kim chce pracować i prowadzi go drogą, która dotąd nie była mu dostępna.

 

Rozpoczynamy cykl webinarów, na których będą poruszane tematy ceremonii, duchowości grzybów, ich właściwości terapeutycznych, a także praktyczne porady i sposoby ich przetwarzania. 

 

Webinar otwierający cykl to Duchowość AMANITY MUSKARII, czyli o tym, jak Grzyby uczą nas być Ludźmi, który poprowadzi Adam Łoniewski.

Grzyby to najprawdopodobniej najstarsze organizmy na świecie. Były tu od zawsze. Opiekując się każdym życiem. Uczestnicząc w każdych narodzinach i każdej śmierci. Grzyby tworzą warunki do życia roślinom, bakteriom, zwierzętom i ludziom. 

Gdziekolwiek nie postawimy stopy pod naszymi nogami znajdziemy 200 km grzybni, która oplata cały świat gigantyczną siecią informacyjną.  

Wśród wielu setek tysięcy gatunków grzybów jeden przez wieki wzbudzał specjalny szacunek i zainteresowanie. 

W wielu kulturach personifikowany. Utożsamiany ze „słowem bożym”, boską śliną, czy po prostu „ciałem Boga”, jest bohaterem jednego z najstarszych zabytków kultury religijnej, zbioru hymnów, których czas powstania określa się na 1500 lat p.n.e. zwanego Rig Vedami.

Mowa o Amanicie Muskarii, staropolskiej Bedłce, najbardziej rozpoznawalnemu grzybowi naszych lasów czyli muchomorowi czerwonemu.

 

Ta niezwykła „istota”, używana od niepamiętnych czasów do celów leczniczych, sakralnych, jako potężne narzędzie szamańskie, czy stymulant, pozwalający Jakutom przemierzać nadludzko duże odległości, stała się w ostatnich latach grzybem nielubianym, a w wielu atlasach uważanym za trującego, choć żadne przypadki śmiertelnych zatruć nie są ani znane, ani rzetelnie udokumentowane.

 

Dziś pamięć o tym grzybie i jego niezwykłych właściwościach powoli wraca. Coraz więcej osób leczy się nim z wielu kłopotliwych chorzeń neurologicznych przywracając pamięć o tym jednym z najciekawszych polskich „ziół”.

 

Eliksir nieśmiertelności, „maga”, soma, „owoc drzewa” to grzyb piękny ale tez bardzo tajemniczy . Posiadający swoja świadomość z którą można nauczyć się pracować.

 

Podczas webinaru przybliżę nie tylko historię i wpływ Amanity na współczesne postrzeganie duchowości. Opowiem także o praktycznych aspektach przygotowywania jaj do spożycia, korzyściach płynących z microdosingu, ale też o swoistej „duchowości Amanity”.

 

Soma – Rigwedyjski napój otrzymywany wg G.Wassona właśnie z Amanity Muscarii, to nie tylko komunikant służący pozyskiwaniu informacji z rzeczywistości niejawnej, ale także bóstwo lunarne i stan ducha rodzący się w nas pod wpływem nagromadzenia siły życiowej czyli Manasu. 

 

Jak na przestrzeni wieków używano grzybów jako przewodników i nauczycieli i czy możemy jeszcze dziś z tej wiedzy skorzystać? Zapraszam na Webinar Duchowość Amanity Muskarii. Czy grzyby mogą nauczyć nas być ludźmi.

 

W dostępie do webinaru otrzymujesz

Dostęp do webinarium przez 365 dni od dnia zakupu

Adam Łoniewski

Adam Łoniewski artysta, reżyser, pedagog, animator kultury, ale też zapalony mykofil amator (czyli ten który grzyby pokochał). Od ponad 7 lat bada właściwości i wpływ na nasze zdrowie fizyczne oraz psychiczne enteogenów ze szczególnym uwzględnieniem Amanity Muscarii. Efektami swoich badań dzieli się w ramach kanału Inspiracja OdDech budując coraz większą społeczność osób zainteresowanych niezwykłymi właściwościami tego grzyba zwanego przez starożytnych Maga czyli ” słowo boże”. Prywatnie ojciec trójki dorastających dzieci, szczęśliwy mąż, pogodzony z upływem czasu i przemijaniu 44 latek, przywracający pamięć o Szamaniźmie jako starożytnej, zakodowanej w każdym z nas wiedzy o naszej prawdziwej tożsamości i powołaniu.

Opinie

Katarzyna Wilk
Świetny webinar, bardzo interesujący temat. Ogromna wdzięczność . Jestem zainteresowana kontynuacją ;o)
Michał Krut
świetny webinar poruszajacy kilka ważnych tematów do póżniejszego rozwinięcia. Ciekawa i wzbogacająca perspektywa. dzięki
Paweł Ilnicki
 Fascynująca podróż do wnętrza siebie

Human Design Odkryj kim naprawdę Jesteś Tomasz Truszkowski

Promocja!

105[:pl],[:]00  

Środa, 08 czerwca 2022 19:00
Otrzymasz 30 pkt
O autorze webinaru
Dowiedz się więcej o autorze

Dostępne warianty kursu:

Opis
O autorze
Opinie

Opis

Słyszałeś o Human Design?

To system samopoznania, pozwalający na dogłębne poznanie i zrozumienie swojej własnej, unikalnej budowy fizycznej i energetycznej. Może pomóc Ci dowiedzieć się kim jesteś na poziomie własnej duszy, ujawnić Twoje mocne i słabsze strony, pozwolić na dokonywanie bardziej świadomych wyborów. 

Co więcej daje wskazówki w jaki sposób żyć wykorzystując swój potencjał. Co robić, aby rozkwitać, pogłębiać swoje dary, odpowiednio wchodzić w relacje i zobowiązania.

Human Design czerpie z zasad chińskiego I Ching, astrologii, systemu czakr oraz kabały i stanowiący ich swoistą syntezę. Potrafi wskazać aspekty naszego życia, które stanowią o naszej wyjątkowości. 

Chcesz dowiedzieć się więcej? 

Zapisz się na webinar z Tomaszem Truszkowskim “Human Design”, który ma na celu przybliżenie tego terminu. Skupimy się na podstawowych zagadnieniach w taki sposób, aby każdy wyniósł dla siebie coś praktycznego. Przedstawione zostanie również tło, na którym należy widzieć swój bodygrapf oraz Human Design. 

Jak przygotować się do webinaru? 

Warto sporządzić sobie swój własny bodygrapf. Polecamy stronę https://www.mybodygraph.com/. Należy zadbać o zweryfikowanie godziny urodzenia w Urzędzie Stanu Cywilnego. 

*

Webinar zostanie rozłożony na dwie części – każda będzie trwać przez 3 godziny.

👉 7 i 8 czerwca godzina 19:00

👉 Inwestycja: 150 zł  – za całość

 

 

Dzień 1

Human Design – wiedza na obecne czasy

 • O czym tak naprawdę jest Human Design i w czym, jako ludzie, bierzemy udział?
 • Czy można zrozumieć to, co się dzieje obecnie na świecie?
 • Jak rysuje się przyszłość z punktu widzenia HD?

 

Dzień 2

Praktyczne wykorzystanie Human Design

 • Od czego zacząć?
 • Czym jest eksperyment HD?
 • Czego się można spodziewać wchodząc w eksperyment HD?
 • Jak szybko można zaobserwować efekty?
 • Znaczenie Strategii i Źródła Autorytetu
 • Typy i ich strategie
 • Profile, czyli role do odegrania

Odkryj swoje ukryte potencjały, zrozum swoje słabsze strony i poznaj te, które dają Ci moc!

W dostępie do webinaru otrzymujesz

Dostęp do webinaru przez 365 dni

Tomasz Truszkowski

Opinie

Język światła, ROZMOWY Z ANIOŁAMI czyli świat stoi na głowie Alicja Juchnicka

Promocja!

63[:pl],[:]00  

Piątek, 11 lutego 2022 19:00
Otrzymasz 10 pkt
O autorze webinaru
Dowiedz się więcej o autorze

Dostępne warianty kursu:

Opis
O autorze
Opinie

Opis

JĘZYK ŚWIATŁA, ROZMOWY Z ANIOŁAMI CZYLI ŚWIAT STOI NA GŁOWIE 

Szaro, ponuro, smutno. Jest październikowy wieczór kilka lat temu, a ja leżę z kontuzją kolana, która odłączyła mnie na  kilka miesięcy od mojej pasji – tanga argentyńskiego. Wcześniej tańczyłam każdego dnia. A teraz straciłam nadzieję, że  kiedykolwiek wrócę do tańca, który mnie zasilał.  

Stop. 

Tymczasem przyszła do mnie myśl: 

„A CO JEŚLI WSZYSTKO CO SIĘ W ŻYCIU WYDARZA, JEST DLA MOJEGO DOBRA?”.  Stop. 

Tak zaczęła się moja historia, którą opisałam w książce „Jak zostałam światłem”. Historia, w której opisuję procesy  odkrywania siebie. Warstwa po warstwie dochodziłam do usłyszenia własnego głosu obserwując zmianę języka narracji  z sobą i ze światem.  

Jak jestem?  

Co czuję?  

Gdzie jestem ja, a gdzie opowieści, wymagania czy oczekiwania innych? 

Czego chcę?  

Jak chcę? 

Mój świat stanął na głowie. Powoli wyłamywałam się z systemu wdruków społecznych i przekonań, a przy tym  zobaczyłam, że ta zmiana perspektywy spojrzenia wywołuje u mnie lawinę radości. Świat zaczął się do mnie  ewidentnie uśmiechać. I cóż, że ktoś bliski, tuż obok myśli i działa inaczej. Ma do tego prawo. Szukam wspólnych cech  i doświadczeń. Są. Nikogo nie agituję bo w głębi duszy uważam, że jesteśmy grzbietami jednej fali. Mamy więc jedno  źródło. Bo TY to JA jak śpiewa Ania Szyszka.  

Zauważyłam, że tylko wówczas gdy głos serca współgra z tym co mówi głowa i z tym co robimy odbieramy to jako  poczucie szczęścia. Inaczej mówiąc odczuwamy spokój, wysoki poziom energii, wewnętrzną równowagę i zadowolenie.  Skoro mnie samej udało się usłyszeć wewnętrzny głos, zsynchronizować go z opowieściami głowy to z wdzięcznością  pragnę podać to dalej. Niech się dzieją piękne i dobre rzeczy. Może u Ciebie też? 

Skoro z jakiegoś powodu znalazłaś/eś się tutaj i czytasz te słowa być może moja opowieść jest dla Ciebie? Dlaczego tu jesteś?  

Szukasz czegoś nowego?  

Z chęci poprawy jakości swojego życia?  

Może bardziej z ciekawości co stoi za podanym w tytule „językiem światła”? 

A może to anioły Cię tutaj przyprowadziły? 

Hej – JEST OK. Odpręż się i posłuchaj 🙂 

 

Jakie korzyści wyniesiesz z webinaru

 • Przyjrzymy się językowi naszej komunikacji z sobą i ze światem zewnętrznym.  
 • Nauczymy się rozpoznawać i rozumieć „mowę światła”.  
 • Poszukamy gdzie podziała się wiara w Twoje super moce.  
 • Odkryję przed Wami jak rozmawiam z pomocnymi istotami i po co to robię. 
 • Podzielę się z Wami kilkoma pomocnymi „technikami” usłyszenia swego wewnętrznego głosu.

Dołącz do nas i odnajdź w sobie pierwotne siły życiowe i swoją moc!

W dostępie do webinaru otrzymujesz

365 dni dostępu do webinaru

Alicja Juchnicka

Opinie

Kochać jak to łatwo powiedzieć miłość, związki, partnerstwo w świetle totalnej biologii Sonia Ross

Promocja!

63[:pl],[:]00  

Czwartek, 10 lutego 2022 19:00
Otrzymasz 10 pkt
O autorze webinaru
Dowiedz się więcej o autorze

Dostępne warianty kursu:

Opis
O autorze
Opinie

Opis

Czy zrozumienie swoich biologicznych ról pomaga w utrzymaniu szczęśliwego związku?  Jasne! 

Kiedy zaspokojone są nasze potrzeby, możemy iść dalej, działać, kreować. Ale musimy pojąć, dlaczego ona chce być wysłuchana a on doceniony oraz co to naprawdę oznacza dla trwałości związku.  

A czym są Triady Rodzinne? Trzy połączone punkty tworzą trójkąt. Mama, tata i dziecko – budują wzorce późniejszych relacji, co dokładnie omawia psychologia. Ale psychobiologia idzie krok dalej i pokazuje, co może przejawić się w Twoim ciele, kiedy żyłaś/eś w określonej triadzie. 

Jest ich 8, a to, w której odnajdziesz samą/samego siebie, pomoże Ci zrozumieć, dlaczego na przykład od wielu lat jesteś samotny, dlaczego masz problem z zajściem w ciążę, skąd w tobie wieczne poczucie winy, skąd ciągłe opryszczki… 

 

Jedna z triad dotyczy układu, gdzie ani matka, ani ojciec nie zajmują się dzieckiem. Jest pozostawione samo sobie, emocjonalnie opuszczone.  

 

Jak może się to wyrażać w biologii jego ciała, gdy dorośnie?  Na przykład przez endometriozę, czyli konflikt: To nie jest mój dom, tu nie jest bezpiecznie, w takim miejscu nie można mieć dziecka. Brak rodziny może rzutować na problemy z krwią, która symbolizuje klan.  

 

Z kolei paradontoza mówi o braku komunikacji. W emocjonalnie zimnym i pustym domu nikt z nami nie rozmawiał… 

Zapraszamy na kolejny, inspirujący webinar z Sonią Ross!   

 

Co zyskasz, kiedy weźmiesz udział w webinarze?  

 

* Unikatową wiedzą dotyczącą bycia w relacji,  

 

* Zrozumienie zachowania partnera a także własnego. 

 

* Świadomość zapisanych w nas programów i wynikających z nich reakcji 

 

* W czasie webinaru będzie możliwość zadawania pytań.  

Czas webinaru 2 godziny

W dostępie do webinaru otrzymujesz

Dostęp do webinaru przez 365 dni

Sonia Ross

Dziennikarka z wykształceniem medycznym, od 20 lat publikuje teksty związane z medycyną, psychologią, ezoteryką. Pięć lat temu zafascynowała ją logika biologii i konsekwencja z jaką manifestuje się w ludzkim życiu. Zaczęła zatem zgłębiać temat u mistrzów tych dziedzin. Ukończyła kurs konsultanta Biologiki i jako jedna z pierwszych osób w Polsce, otrzymała certyfikat od twórcy metody – Węgra, Roberto Barnaiego. Równocześnie uczyła się Totalnej Biologii/ Recall Healing u kandyjskiego terapeuty, dr biologii, autora metody, Gilberta Renaud. Ukończyła wszystkie poziomy warsztatów, a także osiem dostępnych kursów specjalistycznych, takich miedzy innymi jak „Partnertwo i seksualność”, „Biologia dziecka”, „Nałogi i depresje”. Wiedzę zdobywała także u dr Gerarda Athiasa, autora książek „Programy rodzinne naszych chorób”.

Oprócz biologicznego podejścia do chorób i zachowań, fascynuje ją fizyka kwantowa. Z pasją uczy się innych metod rozwoju świadomości na dziesiątkach kursów, między innymi na szkoleniach z homeopatii połączonej z Recall Healing (dr Piotr Pałagin), Tetha Healing oraz u dr Franka Kinslowa, twórcy metody synchronizacji kwantowej.

Z radością dzieli się wiedzą i jest otwarta na wszystko, co przynosi Życie.

Opinie

Kodowanie światłem – praktyka szamańska w życiu codziennym Adam Łoniewski

Promocja!

56[:pl],[:]00  

Wtorek, 19 kwietnia 2022 20:00
Otrzymasz 10 pkt
O autorze webinaru
Dowiedz się więcej o autorze

Dostępne warianty kursu:

Opis
O autorze
Opinie

Opis

Proroctwa starożytnych Ameryk mówią o okresie wielkiej transformacji i przepowiadają pojawienie się na planecie nowego człowieka – ludzi mądrości i mocy, którzy żyją wolni od strachu i trwają w swojej wiecznej naturze, Homo Luminous.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią Nam, że ten czas właśnie nadchodzi. Pośród różnego rodzaju energetycznych zawirowań. Newsów, mediów i zakrojonych na szeroką skalę akcji inżynierii społecznej, które wdzierają się bezkompromisowo w naszą przestrzeń energetyczną i zastawiają na Nas wibracyjną pułapkę, nadchodzi czas spojrzenia życzliwiej w stronę prastarych, szamańskich praktyk, pozwalających nam głębiej skomunikować się ze sobą i ze „wszystkim co jest”.

Potrzebujemy narzędzi, które pozwolą Nam utrzymać się w naszej Sakralnej Przestrzeni. Zachować integralność i nienaruszalność pola serca. Dlatego właśnie przez ostatnie lata tak wzrasta zainteresowanie praktykami szamańskimi. Narzędziami i metodami, które od prawie 40 000 lat służyły człowiekowi w jego podróży do „źródła”.

 

Nie trzeba być szamanem, aby praktykować szamanizm. Wystarczy uważnie z miłością, czułością i życzliwością rozejrzeć się wokół siebie. Zrozumieć i poczuć, że jesteśmy cząstką większej całości. Zespołem naczyń połączonych. Skierować swoją uwagę ku matce ziemi i poczuć, jak wielkie wsparcie otrzymujemy od niej w każdym momencie naszego życia.

Zasłuchać się w oddech. Wpuścić go do wszystkich bolących miejsc. Wybaczyć i nie dać się zabrać nienawiści.

dr Antonio Villoldo antropolog medyczny i neurolog. Po trzydziestu latach badań i pracy wśród szamanów z plemienia Q’ero opracował i przystosował do zachodniej wrażliwości, fascynującą metodę naprawiania naszych ciał świetlistych nazywając ją Munay Ki co znaczy Energia wszechogarniającej miłości lub inaczej „kodowanie światłem”.

Munay Ki to energetyczne transmisje, które leczą rany przeszłości – karmiczne i genetyczne programy, oraz przekonania, które odziedziczyliście. Ponownie informują twoje DNA, umożliwiając ci wyhodowanie nowego ciała, które starzeje się, leczy i umiera inaczej.

„Munay-Ki jest twoim zaproszeniem do marzenia o zupełnie nowym świecie.” – dr Alberto Villoldo

Podczas tego webinaru wprowadzę cię w świat tej rdzennej, starożytnej medycyny energo-informacyjnej co może być szansą i poważnym krokiem w stronę odkrycia swojego potencjału. Odkrycia w sobie 'królewskiego powołania” , odnalezienia jasnej klarownej, zapisanej w naszym sercu ścieżki rozwoju. Ścieżki serca. Drogi miłości. Poważnym krokiem do stawania się Homo Luminous – wojownikiem światła. Świadomym swojej mocy i przeznaczenia.

W dostępie do webinaru otrzymujesz

Dostęp do webinaru przez 365 dni

Adam Łoniewski

Opinie

Moc Kobiet – sekret kreacji Marek Taran

Promocja!

69[:pl],[:]30  

Czwartek, 05 maja 2022 19:00
Otrzymasz 10 pkt
O autorze webinaru
Dowiedz się więcej o autorze

Dostępne warianty kursu:

Opis
O autorze
Opinie

Opis

Odrodzenie mocy Kobiet! 

Ta wiosna ma szczególne znaczenie – daje nam możliwość potężnego odrodzenia, a odrodzenie i życie zawsze powiązane było z sekretem linii żeńskiej.

Kobiety zawsze były wielką tajemnicą i z jednej strony wyraża się wobec nich uwielbienie, zachwyt i fascynację, a z drugiej strony były one i są przedmiotem dominacji, ucisku

Trzeba tylko sobie o czymś przypomnieć, żeby dotrzeć do przestrzeni szacunku wobec każdej istoty, bezwarunkowej, wszechogarniającej miłości, prostoty i szczęśliwości, by w końcu odnaleźć siebie. 

Marek Taran, autor książki “Święta Żeńskość – sekret kobiety” w swoim webinarze pomoże skoncentrować się na ośrodkach Mocy, na odkodowaniu tajemnicy kreacji. 

Zamiast generować lęki i traumy, zacznijmy odwoływać się do tego kim naprawdę jesteśmy – do Miłości.

Kochając siebie, otwierasz w swoim sercu drzwi do niezwykłej przestrzeni, do ponadczasowego wymiaru świadomości, do wiecznego Tu i Teraz.  

 Poszukuj spokoju i ciszy, aby usłyszeć głos własnego serca, które mówi ci – Jestem!

 

 * 

 Podczas webinaru Moc Kobiet – sekret kreacji  dowiesz się m.in.: 

 

* Jaka Moc uśpiona jest  w Kobietach? 

* Dlaczego Kobiety utraciły swoją moc kreacji ? Jak ją odzyskać?

* Jaka jest rola Mężczyzn w przywracaniu mocy Kobiet? 

* Czym jest Święta Żeńskość oraz Święta Męskość? 

* Kim była Maria Magdalena, czym Święty Graal i co jest przewidziane na lata 2017-2025…?

 

Zostanie przekazana Tobie wiedza, która kiedyś była dostępna dla każdego. Dowiesz się, dlaczego została ukryta. Odkodowane zostaną symbole, przywrócone prawdziwe znaczenie przekazywanych sobie bajek i baśni – dlaczego fałszowano nawet bajki o Kobietach i zmieniano ich pierwotny przekaz? 

Poznaj sekrety dotyczące Kobiecości

 

Przestań szukać – moc jest w Tobie! 

W dostępie do webinaru otrzymujesz

Dostęp do webinaru przez 365 dni

Marek Taran

Opinie

Oświecenie jako droga do siebie Damian Sobański

0[:pl],[:]00  

Czwartek, 05 sierpnia 2021 19:00
O autorze webinaru
Dowiedz się więcej o autorze

Dostępne warianty kursu:

Opis
O autorze
Opinie

Opis

Webinar ma na celu przybliżyć widzom najważniejsze zagadnienia z zakresu duchowości (dokładniej psychologii transpersonalnej). Dzięki wiedzy w nim zawartej osoby będą w stanie odróżnić od siebie znaczną część duchowych doświadczeń, otworzyć się na nie i zintegrować w życiu codziennym unikając pułapek. Dzięki temu przekazowi nikt nie poczuje się pozostawiony samemu sobie a każdy będzie mógł wyciągnąć coś praktycznego do zaaplikowania w życiu codziennym.

Czego widzowie się nauczą?

 1. Czym jest oświecenie?
 2. Jak się przebudzić?
 3. Pozytywne aspekty duchowego przebudzenia
 4. Jakie praktyki są najlepsze?
 5. Czym są doświadczenia szczytowe?
 6. Co się dzieje w trakcie ich występowania?
 7. Czym jest stan FLOW?
 8. Czego się spodziewać w stanie FLOW?
 9. Jak częściej doświadczać stanu FLOW?
 10. Jak zoptymalizować FLOW w pracy?
 11. Czym jest stan niedualny?
 12. Jak uzyskiwać stan niedualny?
 13. Czego można się spodziewać w tym stanie?
 14. Czym jest Spiritual Bypasing?
 15. Jak sobie z nim radzić i jak uniknąć zagrożeń płynących z duchowości?
 16. Jak zintegrować duchowe doświadczenia w życiu codziennym?

Korzyści:

FLOW

 1. Większa pewność siebie dzięki płynności przezywanych doświadczeń
 2. Poczucie kompetencji dzięki swobodnemu podejściu do realizacji zadań
 3. Poczucie panowania nad sytuacją
 4. Zwiększenie koncentracji i efektywności
 5. Zanik lęku przed porażką

Niedualność

 1. Satysfakcja płynąca z nielgnięcia do kolejnych przyjemności
 2. Spokój umysłu będący wynikiem zaniku identyfikacji z myślami
 3. Akceptacja śmierci
 4. Załagodzenie neurotyzmu
 5. Znalezienie sensu życia w samym doświadczeniu życia – pogodzenie się z rzeczywistością

Spiritual Bypassing.

 1. Unikniesz zagrożeń płynących z wyparcia ego i swoich potrzeb
 2. Poczujesz się bezpiecznie dzięki aplikacji uzyskanych wskazówek
 3. Unikniesz nieporozumień wiążących się z różnorodnością dostępnych ścieżek duchowych
 4. Unikniesz poczucia samotności
 5. Unikniesz poczucia bycia manipulowanym przez różne przekazy duchowe

W dostępie do webinaru otrzymujesz

Dostęp do webinarium przez 365 dni od dnia zakupu Dostęp do wersji audio przez 365 dni od dnia zakupu Dostęp do transkrypcji z pytań zadanych w trakcie webinarium

Damian Sobański

Twórca Projektu Find Yourself, którego głównym celem jest pokazać, jak żyć pełnią życia Tu i Teraz – oświetlić drogę ku spójności i autentyczności budując poczucie własnej wartości i Pewności Siebie na Samoświadomości i akceptacji.

Autor ponad 1000 nagrań wideo, w tym poradników dotyczących kwestii rozwojowo- terapeutycznych. Na swoim kanale w sposób lekkostrawny i humorystyczny przedstawia własną filozofię nie-dualną, prezentuje techniki służące samorealizacji, samo-aktualizacji, samoobserwacji i uważności, inspiruje do poszukiwania Prawdy.

Opinie

Poziomy świadomości Joanna Rajska

Promocja!

70[:pl],[:]00  

Środa, 06 kwietnia 2022 19:00
Otrzymasz 20 pkt
O autorze webinaru
Dowiedz się więcej o autorze

Dostępne warianty kursu:

Opis
O autorze
Opinie

Opis

Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, że istnieją poziomy świadomości a poznanie ich zmienia perspektywę patrzenia na świat i ludzi. Pozwala zrozumieć zależności w społeczeństwie. Jest to szczególnie ważne w dzisiejszym czasie, kiedy nasz dotychczasowy świat wali się a my nic z tego nie rozumiemy. Zrozumienie natomiast umożliwia nam odnalezienie się w tym chaosie.

W wykładzie będą poruszone zagadnienia:

1.Poziomy fraktalne wszechświata – to one wyznaczają poziomy świadomości

2.Przebieg ewolucji istoty i jej wzrost na planie wszechświata

3.Możliwości umysłowe na poszczególnych poziomach.

4. Obraz poziomów w społeczeństwie.

5. Na czym polega Rozdział ewolucyjny, który w tej chwili się odbywa.

W dostępie do webinaru otrzymujesz

Dostęp do webinaru przez 365 dni

Joanna Rajska

Założycielka stacji TV Victoria. Współautorka i inicjatorka telewizji internetowej Helio i organizacji Wolna Ludzkość (później Hiperia), oraz wielu popularnych na YouTube programów pt. „Rozmowy zaawansowane”.

Celem Joanny Rajskiej jest poszerzanie świadomości ludzi na całym świecie. Jej działalność opiera się na wiedzy pozyskanej ze źródeł pozaziemskich. Razem z Jackiem Czapiewskim i córką, Moniką Rajską , stworzyła system wiedzy ogólnie wyjaśniającej niemal wszystkie zależności we wszechświecie z jakich możemy sobie w tej chwili zdawać sprawę.

System ten nazwali hiperfizyką. Po dwóch latach badań i wykładów pozaziemskich wiedzę tę zebrała w książce pt. „Między chaosem a świadomością – Hiperfizyka”. W niej ujęte są główne założenia tego systemu. Prócz tego napisała wiele artykułów rozszerzających czystą hiperfizykę o zagadnienia dotyczące ewolucji, świadomości, kosmicznych zależności itd. Artykuły te są wydane w książce pt. „Elementarz dla budzących się z matriksa”.

Opinie

Monika Zalewska
 moja nota 5 gwiazdek leci z góry bo po prostu wiem że bedzie to niezwykla podróż :D Za każdym razem kiedy słucham JOanny to otwieraja się przede mną kolejne drzwi do poszerzania mojej wiedzy. wiem że i tym razem będzie tak samo :) pozdrawiam serdecznie :)

Praktyka Emocji Paweł Bryła

Promocja!

21[:pl],[:]00  

Środa, 27 kwietnia 2022 20:00
Otrzymasz 0 pkt
O autorze webinaru
Dowiedz się więcej o autorze

Dostępne warianty kursu:

Opis
O autorze
Opinie

Opis

Praktyka Emocji
Wewnętrzna praktyka mająca na celu uzyskanie stanu harmonii emocjonalnej. Zwiększa poziom poczucia radości, bezpieczeństwa, i spokoju.
Na zajęciach będziemy rozpuszczać blokady energii w ciele fizycznym, emocjonalnym i mentalnym.
Dokonamy integracji naszych nieświadomych, odrzuconych i wypartych emocji tak by nas teraz zasilały. (Wszystkie emocje są energią i tylko od nas zależy czy je wykorzystamy, czy też będziemy z nimi walczyć i tracić na to naszą najlepszą pozostałą energię).
Doświadczymy korzyści z przebywania w emocjach o wysokich wibracjach, takich jak radość czy miłość. Poznamy sposób jak poradzić sobie z lękiem, smutkiem czy agresją. Dostrzeżemy zmiany naszej percepcji świata, który nas otacza, dzięki czemu on faktycznie się zmieni.
Dzięki powtarzalności praktyki nauczymy naszą podświadomość nowych wzorców.
Doznamy zwiększonego poczucia bezpieczeństwa oraz spokoju. Zmniejszymy poziom stresu psychicznego, przez co zwiększymy naszą chęć i radość życia, co oczywiście poprawi stan naszego zdrowia.

W dostępie do webinaru otrzymujesz

Dostęp do webinaru przez 365 dmi

Paweł Bryła

Jest bioenergoterapeutą oraz instruktorem uzdrawiania pranicznego. Na bazie 10 letniego doświadczenia stworzył system pracy wewnętrznej. Od 8 lat prowadzi autorskie zajęcia ,,Praktyka Emocji”. Mają one za cel, aby każdy mógł zostać swoim własnym bioenergoterapeutą. Tylko wtedy poprawa stanu zdrowia może być trwała.

Opinie

Przejście przez ucho igielne wyzwaniem naszych czasów Mieczysław Bielak

0[:pl],[:]00  

Środa, 18 sierpnia 2021 18:00
O autorze webinaru
Dowiedz się więcej o autorze

Dostępne warianty kursu:

Opis
O autorze
Opinie

Opis

Zapraszamy Cię na BEZPŁATNE, awangardowe wydarzenie.

„Przejście przez ucho igielne wyzwaniem naszych czasów”

 

Ten wykład będzie inny…

… Nieprzewidywalny

… Holistyczny

… Inspirujący

… a przede wszystkim UNIKATOWY – webinar nie będzie miał wcześniej ustalonej formuły ani planu.

 

Mieczysław Bielak podczas swoich przemówień daje się ponieść czystemu Strumieniowi Świadomości.

Łącząc olbrzymią wiedzę, uczucie rzeczywistego momentu i wibracji chwili, poprowadzi zadziwiająco błyskotliwy wywód, który Ty będziesz mógł kształtować swoimi pytaniami i obecnością.

W dostępie do webinaru otrzymujesz

Dostęp do webinarium przez 365 dni od dnia zakupu Dostęp do wersji audio przez 365 dni od dnia zakupu Dostęp do transkrypcji z pytań zadanych w trakcie webinarium

Mieczysław Bielak

Mieczysław Bielak podczas swoich przemówień daje się ponieść czystemu Strumieniowi Świadomości.

Łącząc olbrzymią wiedzę, uczucie rzeczywistego momentu i wibracji chwili, poprowadzi zadziwiająco błyskotliwy wywód, który Ty będziesz mógł kształtować swoimi pytaniami i obecnością.

Opinie

Symbolika i znaczenie Biesiady Wigilijnej Adam Łoniewski

Promocja!

60[:pl],[:]00  

Czwartek, 16 grudnia 2021 20:00
Otrzymasz 10 pkt
O autorze webinaru
Dowiedz się więcej o autorze

Dostępne warianty kursu:

Opis
O autorze
Opinie

Opis

„Symbolika i znaczenie Biesiady Wigilijnej. Czy czcimy Amanitę Muskarię nawet o tym nie wiedząc? Obrzędowość, zagadki, ciekawostki, przesłanie.”

 

 Postać Świętego Mikołaja, jako jowialnego staruszka z siwą brodą w czerwonym stroju, latającego na saniach zaprzężonych w renifery, którą dzięki reklamom Coca-Coli zna obecnie prawie cały świat, stworzył amerykański ilustrator, Huddon Sundblom, w 1931 roku.

Za inspirację posłużył mu wiersz Clement’a  Moura  ,,Wizyta Świętego Mikołaja” odwołujący się do skandynawskich legend w których na Boże Narodzenie, przez otwór w dachu jurty, wchodził przebrany za Muchomora Czerwonego jegomość, przynosząc w skarpecia społecznościom zbudowanym wokół Amanity Muscarii, swoiste podarki. Scuriingowane, mające niezwykłą wartość dla ówczesnych ludzi, pachnące lasem grzybki.

Wigilia albo inaczej Biesiada Wigilijna także w Polsce była czasem spożywania Biesów, czyli roślin „rozświetlających umysł”. To w tę najdłuższą noc w roku kontaktowano się z duchami przodków, zostawiając dla nich miejsce przy stole, komunikowano się z duchami zwierząt i roślin, wróżono i oczekiwano na narodzenie się słońca, które po trzech dniach swoistego letargu zaczynało zdobywać panowanie nad światem. Czym zawsze były, czym są, a czym mogą się stać święta Bożego Narodzenia. Jaki mają związek z Amanitą Muscarią. Skąd wzięła się ich symbolika i obrzędowość. O trzech mędrcach, gwieździe betlejemskiej, biesach, zapomnianych zwyczajach, ochrzczonych pogańskich rytuałach, związkach Amanity z wigilią, oraz o niezwykłej transformującej mocy, tej najdłuższej i najpiękniejszej nocy w roku opowiem już 16 grudnia o godz. 20.00

W dostępie do webinaru otrzymujesz

365 dni dostępu do webinaru

Adam Łoniewski

Adam Łoniewski artysta, reżyser, pedagog, animator kultury, ale też zapalony mykofil, badacz właściwości i wpływu na nasze zdrowie fizyczne oraz psychiczne enteogenów ze szczególnym uwzględnieniem Amanity Muscarii.

Opinie

collorfull97
Fantastyczne. Nie chce się przestać wsłuchiwać w te wszystkie nieznane dotąd Światy. Siedzę z ogromnym niedosytem i już mogłabym zacząć słuchać kolejnej przepięknej opowieści. Nie wiem czy gdzieś jeszcze można dostawać aż tyle niecodziennej wiedzy. Super !!!!!

Tajemnice podróży psychodelicznej z Amanitą Muscarią Adam Łoniewski

Promocja!

56[:pl],[:]00  

Wtorek, 22 lutego 2022 20:00
Otrzymasz 10 pkt
O autorze webinaru
Dowiedz się więcej o autorze

Dostępne warianty kursu:

Opis
O autorze
Opinie

Opis

Nikt chyba nie ma wątpliwości, że żyjemy w czasach “prawdziwej rewolucjo psychodelicznej”.

Związki, które jeszcze niedawno były na czarnej liście substancji zakazanych i uznane zostały za groźne dla naszego życia i zdrowia narkotyki dziś wracają “na salony”, do labolatoriów i klinik jako jedne z najbardziej obiecujących lekarstw leczących depresję, wspierających neurogenezę i umożliwiających przepracowanie najgłębiej skrywanych traum i lęków.

Wśród znanych od tysięcy lat substancji wywołujących tzw. efety psychodeliczne jedną z najciekawszych i najbardziej tajemniczych jest Amanita Muscaria. W przeciwieństwie do wielu innych tego typu substancji nie jest eteogenem indolowym, jej sposób zadziałania na nasz organizm, wciąż jest przedmiotem badań i dyskusji, a doświadczenie do którego nas prowadzi nie tak jednoznaczne i przewidywalne jak w przypadku DMT, LSD czy psylocybiny.

Czego możemy się spodziewać i jak bezpiecznie pracować z większymi dawakami Amanity Muscarii, aby w pełni wykorzystać leczniczy potencjał tego jednego z nielicznych legalnych enteogenów? 

 BHP, dawkowanie, koincydencje, przygotowanie do podróży i możliwe scenariusze zdarzeń.

Zapraszam serdecznie na praktyczny, szczery będący efektem wielu lat poszukiwań, badań i osobistych obserwacji Webinar na platformie kolory.org 

Tajemnice podróży psychodelicznej z Amanitą Muscarią. 

Adam Łoniewski 

W dostępie do webinaru otrzymujesz

Dostęp do webinaru przez 365 dni

Adam Łoniewski

Adam Łoniewski artysta, reżyser, pedagog, animator kultury, ale też zapalony mykofil amator (czyli ten który grzyby pokochał). Od ponad 7 lat bada właściwości i wpływ na nasze zdrowie fizyczne oraz psychiczne enteogenów ze szczególnym uwzględnieniem Amanity Muscarii. Efektami swoich badań dzieli się w ramach kanału Inspiracja OdDech budując coraz większą społeczność osób zainteresowanych niezwykłymi właściwościami tego grzyba zwanego przez starożytnych Maga czyli ” słowo boże”. Prywatnie ojciec trójki dorastających dzieci, szczęśliwy mąż, pogodzony z upływem czasu i przemijaniu 44 latek, przywracający pamięć o Szamaniźmie jako starożytnej, zakodowanej w każdym z nas wiedzy o naszej prawdziwej tożsamości i powołaniu.

Opinie

Twój wewnętrzny kompas – intuicja Ewa Piwnicka

Promocja!

56[:pl],[:]00  

Czwartek, 26 maja 2022 20:00
Otrzymasz 10 pkt
O autorze webinaru
Dowiedz się więcej o autorze

Dostępne warianty kursu:

Opis
O autorze
Opinie

Opis

Czy intuicji można się nauczyć?

Intuicja to przeczucie, wejrzenie. W podświadomości każdego z nas zachodzą różne procesy, które ułatwiają nam podejmowanie decyzji. Intuicja pragnie świadomego umysłu, wybiega w przyszłość i znajduje sposoby ich realizacji.

 

Zapraszamy na webinar z Ewą Piwnicką – “Twój wewnętrzny kompas – intuicja”. 

Ewa na co dzień pracuje z podświadomością – przekodowuje schematy, które blokują i zakłócają dostęp do naszej ścieżki życia. Jest m.in. autorką metody pracy indywidualnej: channeling terapeutyczny z elementami numerologii, hipnozy, NLP, kart i terapii. 

Co zostanie omówione podczas webinaru? 

➡️ Czy intuicji można się nauczyć? Dowiesz się, czym intuicja właściwie jest i czy jest od zawsze dana, czy można ją nabyć?

➡️ 5 przydatnych ćwiczeń – praktyczne ćwiczenia, które możesz stosować, by wzmocnić zaufanie do swojego ciała, do odczuć w nim a co za tym idzie, aktywowanie wewnętrznego kompasu – intuicji.

➡️ 7 pytań, które pomogą rozwinąć intuicję. Możesz z nimi pracować w każdej dziedzinie życia.

➡️ Ocena intuicji: trzy cenne testy – narzędzia, które można zrobić w domowym zaciszu.

➡️ Wiadomość do domu – podsumowanie – czy logika jest potrzebna, skoro mamy intuicję?

➡️ Medytacja – niespodzianka! 

➡️ Q&A

Webinar potrwa około 2 godzin (1,5h webinaru + 30 min pytań)

W dostępie do webinaru otrzymujesz

Dostęp do webinaru przez 365 dni Medytacja - niespodzianka!

Ewa Piwnicka

Przypominam, Wspieram, Szkolę Poszukujących Wizjonerów Nowej Ziemi
W swojej pracy stosuję nieszablonowe i skuteczne metody pracy indywidualnej
autorska metody pracy indywidualnej
channeling terapeutyczny z elementami numerologii, hipnozy, NLP, kart i terapii.
autorska metody pracy grupowej
głęboko transformujący program Channeling Praktycznie – aktywuj wewnętrzny kompas
[nauka channelingu i odkrywanie swojej ścieżki życia]przy tym:pracuję z podświadomością – przekodowanie schematów, które blokują i zakłócają dostęp do Twojej ścieżki/misji życia
przypominam Tobie jak nawiązać bezpośredni kontakt z intuicją prowadzącą do Twojej ścieżki życia.
pracuję ze świadomością – z jej wsparciem ucieleśniamy zmiany i marzenia w obszarze zawodowym
korzystam ze wsparcia  nadświadomości i Wyższych Energii w przeprowadzeniu Ciebie przez proces zmian.

Opinie