ARS MORIENDI: Jak odejdę z tego świata Sebastian Minor

0[:pl],[:]00  

Niedziela, 14 listopada 2021 17:00
O autorze webinaru
Dowiedz się więcej o autorze

Dostępne warianty kursu:

Opis
O autorze
Opinie

Opis

Każda epoka posiada swoje specyficzne prawa organizacji życia, jak również zasady umierania i przechodzenia procesu śmierci – co dawniej określano jako ARS MORIENDI – sztuka umierania…

Dzisiejsze czasy są szczególne pod wieloma względami lecz niewątpliwie śmierć pozostaje w zasięgu naszego wzroku, nawet jeśli go odwracamy

*

Zapraszamy na wyjątkowy cykl webinarów “ARS MORIENDI: Jak odejdę z tego świata” z Sebastianem Minorem, który zajmuje się praktyką świadomego umierania już od ponad 30 lat i zgłębia ten temat niestrudzenie aktualizując wszelkie pojawiające się zmiany na Ziemi i w wyższych wymiarach zgodnie z prawem wzajemnych odpowiedników „Jako w niebie tak i na ziemii „

 

*

Oswój się ze śmiercią. Sebastian Minor twierdzi, że współczesna sztuka umierania będzie różnić się od tej średniowiecznej, a podczas swojego webinaru przedstawi wersję, która jest prosta, skuteczna, bezpieczna, pewna siebie i… elegancka. 

 • Pojawiliśmy się na tym świecie jako niewolnicy, a odejdziemy jako wolne istoty. 

Czy możesz otrzymać:

 • gwarancję nieśmiertelności? Możliwość uniknięcia piekła cierpienia, przepustkę do raju istniejącego już w świecie duchowym?
 • duchową asystę i gotową przeprawę przez zaświaty w chwili śmierci?
 • jedną najważniejszą zasadę, dzięki której nie grozi Ci nigdy wpadnięcie do żadnego piekła?

 

Kluczem do zmiany jest pozbycie się LĘKU PRZED ŚMIERCIĄ i stworzenie nowych struktur społecznych w oparciu o zasady dotyczące WIECZNEGO ŻYCIA. 

 *

Pierwszy DARMOWY webinar “Opowiem Wam jak będę umierał – spowiedź tanatoterapeuty” już 14 listopada godzina 17:00

W dostępie do webinaru otrzymujesz

Sebastian Minor

Opinie

Anna Pedowicz
 Jak zawsze wiedza na najwyższym poziomie podparta praktyką.

Duchowość Amanity Muskarii czyli o tym jak Grzyby uczą nas być ludźmi Adam Łoniewski

80[:pl],[:]00  

Środa, 10 listopada 2021 20:00
Otrzymasz 10 pkt
O autorze webinaru
Dowiedz się więcej o autorze

Dostępne warianty kursu:

Opis
O autorze
Opinie

Opis

Muchomor czerwony (AMANITA MUSCARIA) to szamańska medycyna, która wymaga wiele od tego, kto chce ją stosować. Grzyb ten nie jest zbyt skory do kontaktu z człowiekiem, mówi się wręcz, że sam wybiera tego, z kim chce pracować i prowadzi go drogą, która dotąd nie była mu dostępna.

 

Rozpoczynamy cykl webinarów, na których będą poruszane tematy ceremonii, duchowości grzybów, ich właściwości terapeutycznych, a także praktyczne porady i sposoby ich przetwarzania. 

 

Webinar otwierający cykl to Duchowość AMANITY MUSKARII, czyli o tym, jak Grzyby uczą nas być Ludźmi, który poprowadzi Adam Łoniewski.

Grzyby to najprawdopodobniej najstarsze organizmy na świecie. Były tu od zawsze. Opiekując się każdym życiem. Uczestnicząc w każdych narodzinach i każdej śmierci. Grzyby tworzą warunki do życia roślinom, bakteriom, zwierzętom i ludziom. 

Gdziekolwiek nie postawimy stopy pod naszymi nogami znajdziemy 200 km grzybni, która oplata cały świat gigantyczną siecią informacyjną.  

Wśród wielu setek tysięcy gatunków grzybów jeden przez wieki wzbudzał specjalny szacunek i zainteresowanie. 

W wielu kulturach personifikowany. Utożsamiany ze „słowem bożym”, boską śliną, czy po prostu „ciałem Boga”, jest bohaterem jednego z najstarszych zabytków kultury religijnej, zbioru hymnów, których czas powstania określa się na 1500 lat p.n.e. zwanego Rig Vedami.

Mowa o Amanicie Muskarii, staropolskiej Bedłce, najbardziej rozpoznawalnemu grzybowi naszych lasów czyli muchomorowi czerwonemu.

 

Ta niezwykła „istota”, używana od niepamiętnych czasów do celów leczniczych, sakralnych, jako potężne narzędzie szamańskie, czy stymulant, pozwalający Jakutom przemierzać nadludzko duże odległości, stała się w ostatnich latach grzybem nielubianym, a w wielu atlasach uważanym za trującego, choć żadne przypadki śmiertelnych zatruć nie są ani znane, ani rzetelnie udokumentowane.

 

Dziś pamięć o tym grzybie i jego niezwykłych właściwościach powoli wraca. Coraz więcej osób leczy się nim z wielu kłopotliwych chorzeń neurologicznych przywracając pamięć o tym jednym z najciekawszych polskich „ziół”.

 

Eliksir nieśmiertelności, „maga”, soma, „owoc drzewa” to grzyb piękny ale tez bardzo tajemniczy . Posiadający swoja świadomość z którą można nauczyć się pracować.

 

Podczas webinaru przybliżę nie tylko historię i wpływ Amanity na współczesne postrzeganie duchowości. Opowiem także o praktycznych aspektach przygotowywania jaj do spożycia, korzyściach płynących z microdosingu, ale też o swoistej „duchowości Amanity”.

 

Soma – Rigwedyjski napój otrzymywany wg G.Wassona właśnie z Amanity Muscarii, to nie tylko komunikant służący pozyskiwaniu informacji z rzeczywistości niejawnej, ale także bóstwo lunarne i stan ducha rodzący się w nas pod wpływem nagromadzenia siły życiowej czyli Manasu. 

 

Jak na przestrzeni wieków używano grzybów jako przewodników i nauczycieli i czy możemy jeszcze dziś z tej wiedzy skorzystać? Zapraszam na Webinar Duchowość Amanity Muskarii. Czy grzyby mogą nauczyć nas być ludźmi.

 

W dostępie do webinaru otrzymujesz

Dostęp do webinarium przez 365 dni od dnia zakupu

Adam Łoniewski

Adam Łoniewski artysta, reżyser, pedagog, animator kultury, ale też zapalony mykofil amator (czyli ten który grzyby pokochał). Od ponad 7 lat bada właściwości i wpływ na nasze zdrowie fizyczne oraz psychiczne enteogenów ze szczególnym uwzględnieniem Amanity Muscarii. Efektami swoich badań dzieli się w ramach kanału Inspiracja OdDech budując coraz większą społeczność osób zainteresowanych niezwykłymi właściwościami tego grzyba zwanego przez starożytnych Maga czyli ” słowo boże”. Prywatnie ojciec trójki dorastających dzieci, szczęśliwy mąż, pogodzony z upływem czasu i przemijaniu 44 latek, przywracający pamięć o Szamaniźmie jako starożytnej, zakodowanej w każdym z nas wiedzy o naszej prawdziwej tożsamości i powołaniu.

Opinie

Katarzyna Wilk
Świetny webinar, bardzo interesujący temat. Ogromna wdzięczność . Jestem zainteresowana kontynuacją ;o)
Michał Krut
świetny webinar poruszajacy kilka ważnych tematów do póżniejszego rozwinięcia. Ciekawa i wzbogacająca perspektywa. dzięki
Paweł Ilnicki
 Fascynująca podróż do wnętrza siebie

Jak milczenie staje się chorobą- emocjonalne przyczyny zmian na ciele Sonia Ross

50[:pl],[:]00  

Środa, 29 września 2021 19:00
Otrzymasz 10 pkt
O autorze webinaru
Dowiedz się więcej o autorze

Dostępne warianty kursu:

Opis
O autorze
Opinie

Opis

Jeśli mówię komuś, że może wyzdrowieć, a on słyszy, że ja go uleczę, to jest to wielkie nieporozumienie”.

~ Gerard Athias

Gdyby nie mądrość Natury, nie przetrwalibyśmy jako gatunek.  

Dlaczego zatem powstają choroby, skoro biologia jest po naszej stronie i zawsze nas wspiera? 

Otóż, naszą psychiką i naszym ciałem, zarządza automatyczny mózg, który można nazwać centralnym komputerem, względnie wieżą kontrolną organizmu. W mózgu znajduje się centrum dowodzenia wszystkimi organami, bo na jego powierzchni umiejscowione są neuroprzekaźniki, które nimi zawiadują. Jeśli zbyt długo jesteśmy w stresie lub doświadczyliśmy nagłej traumatycznej sytuacji, mózg ma zadanie uchronić nas przed nagłym  „przepaleniem bezpieczników”, bo to kończy się natychmiastową śmiercią. Mózg nie chce do tego dopuścić, bo jego zadaniem jest utrzymywanie nas przy życiu za wszelką cenę. Co zatem ma zrobić, kiedy poziom stresu przewyższa wszystkie normy i lada moment może być po nas? 

To biologiczny alarm! Jedyne co może w takiej sytuacji zrobić nasz biologiczny mózg, to uruchomić program specjalny przetrwania, czyli – przerzucić stres na organ. 

Czy zatem choroba to rzeczywiście Twój wróg?

Totalna Biologia to przełom w myśleniu o chorobach.

Jest to dziedzina  niezwykle precyzyjna i poparta wieloma badaniami, która wyjaśnia jakiego typu emocje łączą się z określonymi organami.

Nie potrzebujesz magicznych metod, by wyłączyć program choroby, tylko wiedzę i podŚWIADOMOŚĆ.

Chcesz dowiedzieć się, co programuje Twoje choroby?

Zapraszamy Cię na spotkanie z Sonią Ross

 

Jakie korzyści wyniesiesz z webinaru.

– Zrozumiesz procesy biologiczne, jakie przebiegają w twoim ciele i przestaniesz bać się choroby.

– Będziesz umiał ocenić, czy jesteś w fazie aktywności konfliktowej czy w fazie zdrowienia.

– Poznasz mechanizm powstawania konfliktu, co pozwoli ci nie generować nowych i tym samym być całkowicie zdrowym

– Odkryjesz głęboko schowane… korzyści z bycia chorym.

– I jeśli pojmiesz istotę  rzeczy:  wyłączysz program choroby z którą np. zmagasz się obecnie 🙂

 

W dostępie do webinaru otrzymujesz

Dostęp do webinarium przez 365 dni od dnia zakupu Dostęp do wersji audio przez 365 dni od dnia zakupu Dostęp do transkrypcji z pytań zadanych w trakcie webinarium

Sonia Ross

Dziennikarka z wykształceniem medycznym, od 20 lat publikuje teksty związane z medycyną, psychologią, ezoteryką. Pięć lat temu zafascynowała ją logika biologii i konsekwencja z jaką manifestuje się w ludzkim życiu. Zaczęła zatem zgłębiać temat u mistrzów tych dziedzin. Ukończyła kurs konsultanta Biologiki i jako jedna z pierwszych osób w Polsce, otrzymała certyfikat od twórcy metody – Węgra, Roberto Barnaiego. Równocześnie uczyła się Totalnej Biologii/ Recall Healing u kandyjskiego terapeuty, dr biologii, autora metody, Gilberta Renaud. Ukończyła wszystkie poziomy warsztatów, a także osiem dostępnych kursów specjalistycznych, takich miedzy innymi jak „Partnertwo i seksualność”, „Biologia dziecka”, „Nałogi i depresje”. Wiedzę zdobywała także u dr Gerarda Athiasa, autora książek „Programy rodzinne naszych chorób”.

Oprócz biologicznego podejścia do chorób i zachowań, fascynuje ją fizyka kwantowa. Z pasją uczy się innych metod rozwoju świadomości na dziesiątkach kursów, między innymi na szkoleniach z homeopatii połączonej z Recall Healing (dr Piotr Pałagin), Tetha Healing oraz u dr Franka Kinslowa, twórcy metody synchronizacji kwantowej.

Z radością dzieli się wiedzą i jest otwarta na wszystko, co przynosi Życie.

Opinie

Jak nie stworzyć sobie raka cz.II Sonia Ross

Promocja!

63[:pl],[:]00  

Wtorek, 29 marca 2022 19:00
Otrzymasz 10 pkt
O autorze webinaru
Dowiedz się więcej o autorze

Dostępne warianty kursu:

Opis
O autorze
Opinie

Opis

Czy wiesz, że „choroba” to najlepsze rozwiązanie w sytuacji, gdy stres, jaki generujesz, przekroczył dopuszczalną, biologiczną normę?
Twój mózg automatycznie podejmuje decyzję, by Cię chronić!
I redukuje stres do jednego punktu, jednego neuroprzekaźnika, który połączony jest z konkretną tkanką i organem.
To właśnie w tym momencie odczuwasz ulgę na poziomie psychiki.
Ale zaczynasz czuć dyskomfort w ciele. Idziesz do lekarza i słyszysz to, czego tak bardzo się bałaś/łeś…
Nowy twór. Nowotwór, guz, rak. Ile lęku kryje się w tych słowach, ile obaw, ile trwogi. Co mnie czeka, czy wyzdrowieję, jak poradzą sobie bliscy…
Dlaczego ja?
Może już czas zrozumieć ten mechanizm? Wiele dziesiątek lat doświadczeń Nowej Medycyny, Totalnej Biologii/Recall Healing może w końcu uwolnić nas  od strachu. A kiedy jego nie ma, żadna zmiana nie pojawi się na ciele.
Gdyby jednak to już się zdarzyło, zaczynasz widzieć drogę powrotną, zaczynasz działać z poziomu świadomości, nie lecisz na autopilocie.
Podczas webinaru rozłożymy ten logiczny proces na części: nie ma mowy, by ktoś tego nie zrozumiał. Omówimy powody nowotworów:
macicy (trzon i szyjka)
prostaty,
otrzewnej,
kości
krwi
węzłów chłonnych,
śledziony,
–   krtani
Co zyskasz, gdy weźmiesz udział w webinarze.
Zrozumiesz mechanizm powstawania choroby
–  Stanie się jasne, dlaczego dzieli się ona na dwa etapy ( fazę aktywną oraz fazę zdrowienia)
Będziesz umiała/ał odczytać sygnały własnego ciała
Zrozumiesz, że rak to program pomocy, jaki uruchamia nasz mózg, bo nie jesteśmy świadomi i obecni.
Będziesz mogła/mógł zadać swoje własne pytanie
Przejrzysz na oczy, przestaniesz się bać
czas trwania webinaru 19.00-21.00

W dostępie do webinaru otrzymujesz

Dostęp do webinaru przez 365 dni

Sonia Ross

Opinie

Język światła, ROZMOWY Z ANIOŁAMI czyli świat stoi na głowie Alicja Juchnicka

Promocja!

63[:pl],[:]00  

Piątek, 11 lutego 2022 19:00
Otrzymasz 10 pkt
O autorze webinaru
Dowiedz się więcej o autorze

Dostępne warianty kursu:

Opis
O autorze
Opinie

Opis

JĘZYK ŚWIATŁA, ROZMOWY Z ANIOŁAMI CZYLI ŚWIAT STOI NA GŁOWIE 

Szaro, ponuro, smutno. Jest październikowy wieczór kilka lat temu, a ja leżę z kontuzją kolana, która odłączyła mnie na  kilka miesięcy od mojej pasji – tanga argentyńskiego. Wcześniej tańczyłam każdego dnia. A teraz straciłam nadzieję, że  kiedykolwiek wrócę do tańca, który mnie zasilał.  

Stop. 

Tymczasem przyszła do mnie myśl: 

„A CO JEŚLI WSZYSTKO CO SIĘ W ŻYCIU WYDARZA, JEST DLA MOJEGO DOBRA?”.  Stop. 

Tak zaczęła się moja historia, którą opisałam w książce „Jak zostałam światłem”. Historia, w której opisuję procesy  odkrywania siebie. Warstwa po warstwie dochodziłam do usłyszenia własnego głosu obserwując zmianę języka narracji  z sobą i ze światem.  

Jak jestem?  

Co czuję?  

Gdzie jestem ja, a gdzie opowieści, wymagania czy oczekiwania innych? 

Czego chcę?  

Jak chcę? 

Mój świat stanął na głowie. Powoli wyłamywałam się z systemu wdruków społecznych i przekonań, a przy tym  zobaczyłam, że ta zmiana perspektywy spojrzenia wywołuje u mnie lawinę radości. Świat zaczął się do mnie  ewidentnie uśmiechać. I cóż, że ktoś bliski, tuż obok myśli i działa inaczej. Ma do tego prawo. Szukam wspólnych cech  i doświadczeń. Są. Nikogo nie agituję bo w głębi duszy uważam, że jesteśmy grzbietami jednej fali. Mamy więc jedno  źródło. Bo TY to JA jak śpiewa Ania Szyszka.  

Zauważyłam, że tylko wówczas gdy głos serca współgra z tym co mówi głowa i z tym co robimy odbieramy to jako  poczucie szczęścia. Inaczej mówiąc odczuwamy spokój, wysoki poziom energii, wewnętrzną równowagę i zadowolenie.  Skoro mnie samej udało się usłyszeć wewnętrzny głos, zsynchronizować go z opowieściami głowy to z wdzięcznością  pragnę podać to dalej. Niech się dzieją piękne i dobre rzeczy. Może u Ciebie też? 

Skoro z jakiegoś powodu znalazłaś/eś się tutaj i czytasz te słowa być może moja opowieść jest dla Ciebie? Dlaczego tu jesteś?  

Szukasz czegoś nowego?  

Z chęci poprawy jakości swojego życia?  

Może bardziej z ciekawości co stoi za podanym w tytule „językiem światła”? 

A może to anioły Cię tutaj przyprowadziły? 

Hej – JEST OK. Odpręż się i posłuchaj 🙂 

 

Jakie korzyści wyniesiesz z webinaru

 • Przyjrzymy się językowi naszej komunikacji z sobą i ze światem zewnętrznym.  
 • Nauczymy się rozpoznawać i rozumieć „mowę światła”.  
 • Poszukamy gdzie podziała się wiara w Twoje super moce.  
 • Odkryję przed Wami jak rozmawiam z pomocnymi istotami i po co to robię. 
 • Podzielę się z Wami kilkoma pomocnymi „technikami” usłyszenia swego wewnętrznego głosu.

Dołącz do nas i odnajdź w sobie pierwotne siły życiowe i swoją moc!

W dostępie do webinaru otrzymujesz

365 dni dostępu do webinaru

Alicja Juchnicka

Opinie

Kochać jak to łatwo powiedzieć miłość, związki, partnerstwo w świetle totalnej biologii Sonia Ross

Promocja!

63[:pl],[:]00  

Czwartek, 10 lutego 2022 19:00
Otrzymasz 10 pkt
O autorze webinaru
Dowiedz się więcej o autorze

Dostępne warianty kursu:

Opis
O autorze
Opinie

Opis

Czy zrozumienie swoich biologicznych ról pomaga w utrzymaniu szczęśliwego związku?  Jasne! 

Kiedy zaspokojone są nasze potrzeby, możemy iść dalej, działać, kreować. Ale musimy pojąć, dlaczego ona chce być wysłuchana a on doceniony oraz co to naprawdę oznacza dla trwałości związku.  

A czym są Triady Rodzinne? Trzy połączone punkty tworzą trójkąt. Mama, tata i dziecko – budują wzorce późniejszych relacji, co dokładnie omawia psychologia. Ale psychobiologia idzie krok dalej i pokazuje, co może przejawić się w Twoim ciele, kiedy żyłaś/eś w określonej triadzie. 

Jest ich 8, a to, w której odnajdziesz samą/samego siebie, pomoże Ci zrozumieć, dlaczego na przykład od wielu lat jesteś samotny, dlaczego masz problem z zajściem w ciążę, skąd w tobie wieczne poczucie winy, skąd ciągłe opryszczki… 

 

Jedna z triad dotyczy układu, gdzie ani matka, ani ojciec nie zajmują się dzieckiem. Jest pozostawione samo sobie, emocjonalnie opuszczone.  

 

Jak może się to wyrażać w biologii jego ciała, gdy dorośnie?  Na przykład przez endometriozę, czyli konflikt: To nie jest mój dom, tu nie jest bezpiecznie, w takim miejscu nie można mieć dziecka. Brak rodziny może rzutować na problemy z krwią, która symbolizuje klan.  

 

Z kolei paradontoza mówi o braku komunikacji. W emocjonalnie zimnym i pustym domu nikt z nami nie rozmawiał… 

Zapraszamy na kolejny, inspirujący webinar z Sonią Ross!   

 

Co zyskasz, kiedy weźmiesz udział w webinarze?  

 

* Unikatową wiedzą dotyczącą bycia w relacji,  

 

* Zrozumienie zachowania partnera a także własnego. 

 

* Świadomość zapisanych w nas programów i wynikających z nich reakcji 

 

* W czasie webinaru będzie możliwość zadawania pytań.  

Czas webinaru 2 godziny

W dostępie do webinaru otrzymujesz

Dostęp do webinaru przez 365 dni

Sonia Ross

Dziennikarka z wykształceniem medycznym, od 20 lat publikuje teksty związane z medycyną, psychologią, ezoteryką. Pięć lat temu zafascynowała ją logika biologii i konsekwencja z jaką manifestuje się w ludzkim życiu. Zaczęła zatem zgłębiać temat u mistrzów tych dziedzin. Ukończyła kurs konsultanta Biologiki i jako jedna z pierwszych osób w Polsce, otrzymała certyfikat od twórcy metody – Węgra, Roberto Barnaiego. Równocześnie uczyła się Totalnej Biologii/ Recall Healing u kandyjskiego terapeuty, dr biologii, autora metody, Gilberta Renaud. Ukończyła wszystkie poziomy warsztatów, a także osiem dostępnych kursów specjalistycznych, takich miedzy innymi jak „Partnertwo i seksualność”, „Biologia dziecka”, „Nałogi i depresje”. Wiedzę zdobywała także u dr Gerarda Athiasa, autora książek „Programy rodzinne naszych chorób”.

Oprócz biologicznego podejścia do chorób i zachowań, fascynuje ją fizyka kwantowa. Z pasją uczy się innych metod rozwoju świadomości na dziesiątkach kursów, między innymi na szkoleniach z homeopatii połączonej z Recall Healing (dr Piotr Pałagin), Tetha Healing oraz u dr Franka Kinslowa, twórcy metody synchronizacji kwantowej.

Z radością dzieli się wiedzą i jest otwarta na wszystko, co przynosi Życie.

Opinie

Kodowanie światłem – praktyka szamańska w życiu codziennym Adam Łoniewski

Promocja!

56[:pl],[:]00  

Wtorek, 19 kwietnia 2022 20:00
Otrzymasz 10 pkt
O autorze webinaru
Dowiedz się więcej o autorze

Dostępne warianty kursu:

Opis
O autorze
Opinie

Opis

Proroctwa starożytnych Ameryk mówią o okresie wielkiej transformacji i przepowiadają pojawienie się na planecie nowego człowieka – ludzi mądrości i mocy, którzy żyją wolni od strachu i trwają w swojej wiecznej naturze, Homo Luminous.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią Nam, że ten czas właśnie nadchodzi. Pośród różnego rodzaju energetycznych zawirowań. Newsów, mediów i zakrojonych na szeroką skalę akcji inżynierii społecznej, które wdzierają się bezkompromisowo w naszą przestrzeń energetyczną i zastawiają na Nas wibracyjną pułapkę, nadchodzi czas spojrzenia życzliwiej w stronę prastarych, szamańskich praktyk, pozwalających nam głębiej skomunikować się ze sobą i ze „wszystkim co jest”.

Potrzebujemy narzędzi, które pozwolą Nam utrzymać się w naszej Sakralnej Przestrzeni. Zachować integralność i nienaruszalność pola serca. Dlatego właśnie przez ostatnie lata tak wzrasta zainteresowanie praktykami szamańskimi. Narzędziami i metodami, które od prawie 40 000 lat służyły człowiekowi w jego podróży do „źródła”.

 

Nie trzeba być szamanem, aby praktykować szamanizm. Wystarczy uważnie z miłością, czułością i życzliwością rozejrzeć się wokół siebie. Zrozumieć i poczuć, że jesteśmy cząstką większej całości. Zespołem naczyń połączonych. Skierować swoją uwagę ku matce ziemi i poczuć, jak wielkie wsparcie otrzymujemy od niej w każdym momencie naszego życia.

Zasłuchać się w oddech. Wpuścić go do wszystkich bolących miejsc. Wybaczyć i nie dać się zabrać nienawiści.

dr Antonio Villoldo antropolog medyczny i neurolog. Po trzydziestu latach badań i pracy wśród szamanów z plemienia Q’ero opracował i przystosował do zachodniej wrażliwości, fascynującą metodę naprawiania naszych ciał świetlistych nazywając ją Munay Ki co znaczy Energia wszechogarniającej miłości lub inaczej „kodowanie światłem”.

Munay Ki to energetyczne transmisje, które leczą rany przeszłości – karmiczne i genetyczne programy, oraz przekonania, które odziedziczyliście. Ponownie informują twoje DNA, umożliwiając ci wyhodowanie nowego ciała, które starzeje się, leczy i umiera inaczej.

„Munay-Ki jest twoim zaproszeniem do marzenia o zupełnie nowym świecie.” – dr Alberto Villoldo

Podczas tego webinaru wprowadzę cię w świat tej rdzennej, starożytnej medycyny energo-informacyjnej co może być szansą i poważnym krokiem w stronę odkrycia swojego potencjału. Odkrycia w sobie 'królewskiego powołania” , odnalezienia jasnej klarownej, zapisanej w naszym sercu ścieżki rozwoju. Ścieżki serca. Drogi miłości. Poważnym krokiem do stawania się Homo Luminous – wojownikiem światła. Świadomym swojej mocy i przeznaczenia.

W dostępie do webinaru otrzymujesz

Dostęp do webinaru przez 365 dni

Adam Łoniewski

Opinie

Moc Kobiet – sekret kreacji Marek Taran

Promocja!

69[:pl],[:]30  

Czwartek, 05 maja 2022 19:00
Otrzymasz 10 pkt
O autorze webinaru
Dowiedz się więcej o autorze

Dostępne warianty kursu:

Opis
O autorze
Opinie

Opis

Odrodzenie mocy Kobiet! 

Ta wiosna ma szczególne znaczenie – daje nam możliwość potężnego odrodzenia, a odrodzenie i życie zawsze powiązane było z sekretem linii żeńskiej.

Kobiety zawsze były wielką tajemnicą i z jednej strony wyraża się wobec nich uwielbienie, zachwyt i fascynację, a z drugiej strony były one i są przedmiotem dominacji, ucisku

Trzeba tylko sobie o czymś przypomnieć, żeby dotrzeć do przestrzeni szacunku wobec każdej istoty, bezwarunkowej, wszechogarniającej miłości, prostoty i szczęśliwości, by w końcu odnaleźć siebie. 

Marek Taran, autor książki “Święta Żeńskość – sekret kobiety” w swoim webinarze pomoże skoncentrować się na ośrodkach Mocy, na odkodowaniu tajemnicy kreacji. 

Zamiast generować lęki i traumy, zacznijmy odwoływać się do tego kim naprawdę jesteśmy – do Miłości.

Kochając siebie, otwierasz w swoim sercu drzwi do niezwykłej przestrzeni, do ponadczasowego wymiaru świadomości, do wiecznego Tu i Teraz.  

 Poszukuj spokoju i ciszy, aby usłyszeć głos własnego serca, które mówi ci – Jestem!

 

 * 

 Podczas webinaru Moc Kobiet – sekret kreacji  dowiesz się m.in.: 

 

* Jaka Moc uśpiona jest  w Kobietach? 

* Dlaczego Kobiety utraciły swoją moc kreacji ? Jak ją odzyskać?

* Jaka jest rola Mężczyzn w przywracaniu mocy Kobiet? 

* Czym jest Święta Żeńskość oraz Święta Męskość? 

* Kim była Maria Magdalena, czym Święty Graal i co jest przewidziane na lata 2017-2025…?

 

Zostanie przekazana Tobie wiedza, która kiedyś była dostępna dla każdego. Dowiesz się, dlaczego została ukryta. Odkodowane zostaną symbole, przywrócone prawdziwe znaczenie przekazywanych sobie bajek i baśni – dlaczego fałszowano nawet bajki o Kobietach i zmieniano ich pierwotny przekaz? 

Poznaj sekrety dotyczące Kobiecości

 

Przestań szukać – moc jest w Tobie! 

W dostępie do webinaru otrzymujesz

Dostęp do webinaru przez 365 dni

Marek Taran

Opinie

Odkryj i realizuj swoje królewskie powołanie Adam Łoniewski

80[:pl],[:]00  

Środa, 12 stycznia 2022 20:00
Otrzymasz 10 pkt
O autorze webinaru
Dowiedz się więcej o autorze

Dostępne warianty kursu:

Opis
O autorze
Opinie

Opis

Nadszedł czas. Twój czas. I w jakimś sensie jest to czas ostateczny. Nadszedł czas, abyś zaczął realizować swoje powołanie. Każdy z nas je ma. Ukryte w naszym DNA. W naszym mikrobiomie, w każdej komórce naszego ciała. U niektórych jest to powołanie prorockie, u nielicznych kapłańskie, ale powołaniem każdego z nas jest powołanie królewskie. Czy wiesz co znaczy być królem? Być królem to wziąć odpowiedzialność za wszystko co się dzieje w Twoim życiu. Być królem to wybaczyć sobie, przytulić siebie w każdym nawet najtrudniejszym aspekcie siebie. Być królem to nauczyć się zarządzać swoją uwagą. Od Ciebie i Tylko od Ciebie zależy jaki będzie świat. Bo to Twój świat. I tylko ty go możesz zmienić. Najbardziej wkurzające jest, że świat jest dokładnie taki jak myślisz że jest.

Nowa jakość webinarów na kolory.org
Webinar z medytacją, dodatkowe materiały do pracy do domu i dostęp do dwóch niezwykłych medytacji.
Podczas webinaru poznasz proste, ale skuteczne narzędzia pomagające skomunikować się ze swoją duszą i „wszystkim co jest”, pomogę Ci odkryć swoje powołanie i podpowiem jak natychmiast zacząć je realizować.
Przejrzyj i nie zwlekaj. Moment mocy jest teraz.

W dostępie do webinaru otrzymujesz

365 dni dostępu do webinaru

Adam Łoniewski

Adam Łoniewski artysta, reżyser, pedagog, animator kultury, ale też zapalony mykofil, badacz właściwości i wpływu na nasze zdrowie fizyczne oraz psychiczne enteogenów ze szczególnym uwzględnieniem Amanity Muscarii.

Opinie

Michal KUKIEŁKA
 

Oświecenie jako droga do siebie Damian Sobański

0[:pl],[:]00  

Czwartek, 05 sierpnia 2021 19:00
O autorze webinaru
Dowiedz się więcej o autorze

Dostępne warianty kursu:

Opis
O autorze
Opinie

Opis

Webinar ma na celu przybliżyć widzom najważniejsze zagadnienia z zakresu duchowości (dokładniej psychologii transpersonalnej). Dzięki wiedzy w nim zawartej osoby będą w stanie odróżnić od siebie znaczną część duchowych doświadczeń, otworzyć się na nie i zintegrować w życiu codziennym unikając pułapek. Dzięki temu przekazowi nikt nie poczuje się pozostawiony samemu sobie a każdy będzie mógł wyciągnąć coś praktycznego do zaaplikowania w życiu codziennym.

Czego widzowie się nauczą?

 1. Czym jest oświecenie?
 2. Jak się przebudzić?
 3. Pozytywne aspekty duchowego przebudzenia
 4. Jakie praktyki są najlepsze?
 5. Czym są doświadczenia szczytowe?
 6. Co się dzieje w trakcie ich występowania?
 7. Czym jest stan FLOW?
 8. Czego się spodziewać w stanie FLOW?
 9. Jak częściej doświadczać stanu FLOW?
 10. Jak zoptymalizować FLOW w pracy?
 11. Czym jest stan niedualny?
 12. Jak uzyskiwać stan niedualny?
 13. Czego można się spodziewać w tym stanie?
 14. Czym jest Spiritual Bypasing?
 15. Jak sobie z nim radzić i jak uniknąć zagrożeń płynących z duchowości?
 16. Jak zintegrować duchowe doświadczenia w życiu codziennym?

Korzyści:

FLOW

 1. Większa pewność siebie dzięki płynności przezywanych doświadczeń
 2. Poczucie kompetencji dzięki swobodnemu podejściu do realizacji zadań
 3. Poczucie panowania nad sytuacją
 4. Zwiększenie koncentracji i efektywności
 5. Zanik lęku przed porażką

Niedualność

 1. Satysfakcja płynąca z nielgnięcia do kolejnych przyjemności
 2. Spokój umysłu będący wynikiem zaniku identyfikacji z myślami
 3. Akceptacja śmierci
 4. Załagodzenie neurotyzmu
 5. Znalezienie sensu życia w samym doświadczeniu życia – pogodzenie się z rzeczywistością

Spiritual Bypassing.

 1. Unikniesz zagrożeń płynących z wyparcia ego i swoich potrzeb
 2. Poczujesz się bezpiecznie dzięki aplikacji uzyskanych wskazówek
 3. Unikniesz nieporozumień wiążących się z różnorodnością dostępnych ścieżek duchowych
 4. Unikniesz poczucia samotności
 5. Unikniesz poczucia bycia manipulowanym przez różne przekazy duchowe

W dostępie do webinaru otrzymujesz

Dostęp do webinarium przez 365 dni od dnia zakupu Dostęp do wersji audio przez 365 dni od dnia zakupu Dostęp do transkrypcji z pytań zadanych w trakcie webinarium

Damian Sobański

Twórca Projektu Find Yourself, którego głównym celem jest pokazać, jak żyć pełnią życia Tu i Teraz – oświetlić drogę ku spójności i autentyczności budując poczucie własnej wartości i Pewności Siebie na Samoświadomości i akceptacji.

Autor ponad 1000 nagrań wideo, w tym poradników dotyczących kwestii rozwojowo- terapeutycznych. Na swoim kanale w sposób lekkostrawny i humorystyczny przedstawia własną filozofię nie-dualną, prezentuje techniki służące samorealizacji, samo-aktualizacji, samoobserwacji i uważności, inspiruje do poszukiwania Prawdy.

Opinie

Poziomy świadomości Joanna Rajska

Promocja!

70[:pl],[:]00  

Środa, 06 kwietnia 2022 19:00
Otrzymasz 20 pkt
O autorze webinaru
Dowiedz się więcej o autorze

Dostępne warianty kursu:

Opis
O autorze
Opinie

Opis

Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, że istnieją poziomy świadomości a poznanie ich zmienia perspektywę patrzenia na świat i ludzi. Pozwala zrozumieć zależności w społeczeństwie. Jest to szczególnie ważne w dzisiejszym czasie, kiedy nasz dotychczasowy świat wali się a my nic z tego nie rozumiemy. Zrozumienie natomiast umożliwia nam odnalezienie się w tym chaosie.

W wykładzie będą poruszone zagadnienia:

1.Poziomy fraktalne wszechświata – to one wyznaczają poziomy świadomości

2.Przebieg ewolucji istoty i jej wzrost na planie wszechświata

3.Możliwości umysłowe na poszczególnych poziomach.

4. Obraz poziomów w społeczeństwie.

5. Na czym polega Rozdział ewolucyjny, który w tej chwili się odbywa.

W dostępie do webinaru otrzymujesz

Dostęp do webinaru przez 365 dni

Joanna Rajska

Założycielka stacji TV Victoria. Współautorka i inicjatorka telewizji internetowej Helio i organizacji Wolna Ludzkość (później Hiperia), oraz wielu popularnych na YouTube programów pt. „Rozmowy zaawansowane”.

Celem Joanny Rajskiej jest poszerzanie świadomości ludzi na całym świecie. Jej działalność opiera się na wiedzy pozyskanej ze źródeł pozaziemskich. Razem z Jackiem Czapiewskim i córką, Moniką Rajską , stworzyła system wiedzy ogólnie wyjaśniającej niemal wszystkie zależności we wszechświecie z jakich możemy sobie w tej chwili zdawać sprawę.

System ten nazwali hiperfizyką. Po dwóch latach badań i wykładów pozaziemskich wiedzę tę zebrała w książce pt. „Między chaosem a świadomością – Hiperfizyka”. W niej ujęte są główne założenia tego systemu. Prócz tego napisała wiele artykułów rozszerzających czystą hiperfizykę o zagadnienia dotyczące ewolucji, świadomości, kosmicznych zależności itd. Artykuły te są wydane w książce pt. „Elementarz dla budzących się z matriksa”.

Opinie

Monika Zalewska
 moja nota 5 gwiazdek leci z góry bo po prostu wiem że bedzie to niezwykla podróż :D Za każdym razem kiedy słucham JOanny to otwieraja się przede mną kolejne drzwi do poszerzania mojej wiedzy. wiem że i tym razem będzie tak samo :) pozdrawiam serdecznie :)

Przejście przez ucho igielne wyzwaniem naszych czasów Mieczysław Bielak

0[:pl],[:]00  

Środa, 18 sierpnia 2021 18:00
O autorze webinaru
Dowiedz się więcej o autorze

Dostępne warianty kursu:

Opis
O autorze
Opinie

Opis

Zapraszamy Cię na BEZPŁATNE, awangardowe wydarzenie.

„Przejście przez ucho igielne wyzwaniem naszych czasów”

 

Ten wykład będzie inny…

… Nieprzewidywalny

… Holistyczny

… Inspirujący

… a przede wszystkim UNIKATOWY – webinar nie będzie miał wcześniej ustalonej formuły ani planu.

 

Mieczysław Bielak podczas swoich przemówień daje się ponieść czystemu Strumieniowi Świadomości.

Łącząc olbrzymią wiedzę, uczucie rzeczywistego momentu i wibracji chwili, poprowadzi zadziwiająco błyskotliwy wywód, który Ty będziesz mógł kształtować swoimi pytaniami i obecnością.

W dostępie do webinaru otrzymujesz

Dostęp do webinarium przez 365 dni od dnia zakupu Dostęp do wersji audio przez 365 dni od dnia zakupu Dostęp do transkrypcji z pytań zadanych w trakcie webinarium

Mieczysław Bielak

Mieczysław Bielak podczas swoich przemówień daje się ponieść czystemu Strumieniowi Świadomości.

Łącząc olbrzymią wiedzę, uczucie rzeczywistego momentu i wibracji chwili, poprowadzi zadziwiająco błyskotliwy wywód, który Ty będziesz mógł kształtować swoimi pytaniami i obecnością.

Opinie

Świadoma komunikacja i znaczenie słów Waldemar Borowski

Promocja!

63[:pl],[:]00  

Czwartek, 03 marca 2022 19:00
Otrzymasz 10 pkt
O autorze webinaru
Dowiedz się więcej o autorze

Dostępne warianty kursu:

Opis
O autorze
Opinie

Opis

Świadoma komunikacja i NVC

Słowianie, etymologia, enteogeny i psychodeliczne wglądy w znaczenie słów.

Ra-dość. ‘Super’ czy ‘świetnie’? ‘Tytoń’ czy ‘ty-toń’? 

Milczenie i mowa ciała. Uważne dobieranie słów.

Odpowiedzialność czyli zdolność do odpowiedzi. Asertywność i konsekwencje jej braku.

Czy podświadomość nie zna słówka 'nie’?

Rozważania o komunikacji przyszłości i metodzie Marshalla Rosenberga

Empatia czy sympatia? Dialog czy dyskusja? Kompromitujący skompresowany kompromis czy zaspokojenie potrzeb obu stron? 

Mediowanie, słuchanie, parafrazowanie, obserwacje, emocje, uczucia, uczucia rzekome, potrzeby i strategie. 

Język żyrafy, język szakala, czyli jak etycznie rozmawiać z ludźmi zamiast o ludziach.

Czym zastąpić etykietki, osądy i diagnozy.

Kary i nagrody jako przyczyna braku swobody.

Motywacja. Wstyd, poczucie winy, jak sobie z nimi poradzić.

Poziomy świadomości. 

Radykalna szczerość, plusy i minusy. Przykłady i historie z życia wzięte.

W dostępie do webinaru otrzymujesz

Dostęp do webinaru przez 365 dni

Waldemar Borowski

Malarz wizjoner, artysta, grafik, znawca enteogenów. Autor książki: „Święty Grzybóg”. Pasjonat astrologii wedyjskiej, biologiki i diety witariańskiej.

Opinie

Święty Grzybóg w praktyce: polskie grzyby, niejadalne na niby Waldemar Borowski

Promocja!

63[:pl],[:]00  

Piątek, 14 stycznia 2022 19:00
Otrzymasz 10 pkt
O autorze webinaru
Dowiedz się więcej o autorze

Dostępne warianty kursu:

Opis
O autorze
Opinie

Opis

Kontekst historyczno-kulturowy.
Wedy, szamanizm, misteria, masoneria, religie, świąteczne kartki.
Informacje z pamiętników dziewiętnastowiecznych medyków i podróżników.
Współczesna nauka.

Jak rozpoznawać, kiedy zbierać i jak przechowywać grzyby.

Kurowanie i przetwarzanie.

Sprawdzone przepisy i receptury, 'herbata skrzata’, 'niebieski miód’, 'maść na stawy’, 'wino galilejskie’, 'amanitowa kombucha’, 'wedyjska soma’ i 'śmietana sułtana’.
Kiedy i jak stosować.
Na jakie problemy, dolegliwości i choroby pomagać mogą święte grzyby.
Mikrodawki, dawki kreatywne, rekreacyjne, heroiczne i tytaniczne.
Dieta, sen, przygotowanie psycho-fizyczne, karma, wstrzemięźliwość i płyn mózgowo-rdzeniowy.
’Set and setting’.
BHP i czego nie robić.
Intencje, dlaczego i po co.
Wychodzenie z 'pętli moebiusa’ i przeżywanie 'bad tripa’.
Telepatia, prekognicja, regresing.
Nazywanie i uwalnianie emocji z ciała.
Ruch, śpiew, muzyka, plastyka.
Inspiracja, kreatywność i twórczość.
Akceptacja i transformacja.
Integracja wizji i mocnych wglądów, archetypy, uniwersalne symbole.
Jak żyć po doświadczeniu enteogennym.
Dialog, pytania i odpowiedzi.

W dostępie do webinaru otrzymujesz

Dostęp do webinaru przez 365 dni

Waldemar Borowski

Malarz wizjoner, artysta, grafik, znawca enteogenów. Autor książki: „Święty Grzybóg”. Pasjonat astrologii wedyjskiej, biologiki i diety witariańskiej.

Opinie

Karolina Próchniak
Czuję się zawiedziona. W moim odczuciu było to słabe merytoryczne, momentami pomieszane wątki kulturowe i stworzone jakieś nowe z miksu kilku historii, mało rzetelnych informacji a głównie opinie i przemyślenia.

Swobodny przepływ energii seksualnej-klucz do witalności i pełnego rozkwitu Izabella Ejzler

Promocja!

50[:pl],[:]00  

Piątek, 29 października 2021 19:00
Otrzymasz 10 pkt
O autorze webinaru
Dowiedz się więcej o autorze

Dostępne warianty kursu:

Opis
O autorze
Opinie

Opis

Energia seksualna jest siłą życiową istniejącą w każdym z nas, jednak wiele osób ma ją zablokowaną przez programy oraz dogmaty kulturowe, które traktują ją jak temat tabu, lub fałszują jej prawdziwe znaczenie. Dlaczego tak się dzieje? 

✨ Jest ona niezwykle silna i twórcza, a osoba mająca jej pełen, nieograniczony potencjał, nie da się zmanipulować przez system, czy innych ludzi. 

✨Jest to energia naturalna dla każdego istnienia i każde istnienie dzięki niej istnieje. 

✨ Dowiedz się, jakie emocje i zachowania blokują Twoją energię seksualną, otwórz się na swoją pierwotną siłę i zacznij wykorzystywać ją w codziennym życiu, by nabrało KOLORÓW! 

Zapraszamy na spotkanie z Izabellą Ejzler!  

 

WEBINAR Swobodny Przepływ Energii Seksualnej – klucz do witalności i pełnego rozkwitu

Jako dzieci rodzimy się i dorastamy w pełnej naturalności i swobodzie. Nagie ciało nie stanowi TABU. Kiedy dorastamy, zaczynają splątywać nas różne konwenanse. Pojawia się poczucie wstydu oraz porównywanie z innymi ciałami. Na rzecz społecznych reguł zatracamy spontaniczność ruchów. Zatracamy swobodę wyrażania siebie…

Nie dotyczy to zwierząt, które bez problemu potrafią się przeciągać i wyginać, kiedy tego potrzebują. Nie zasłaniają swojej intymności, nie obawiają się, kiedy ktoś się jej przygląda. Nie wstydzą się swojej rui, nie wstydzą się też pragnienia aby ktoś je dotknął, pogłaskał. Oznacza to, że ich pierwotne instynkty nie są hamowane i ma to kluczowe znaczenie dla ich zdrowego rozwoju. O ile ręka człowieka nie wpłynie na nie za bardzo, cieszą się smukłymi ciałami, pełnymi witalności i siły. Swobodą ruchu i szybkością reakcji.

Tymczasem człowiek wiele w sobie tłumi. Nie wypada nam krzyczeć, śpiewać, schylać się, pokazywać biustu oraz patrzeć na biust. Nie wypada nam tak wiele, że zaczęliśmy funkcjonować już w tak sztywnych ramach, że przestajemy być SOBĄ. Coraz więcej osób cierpi na bóle kręgosłupa, bóle bioder i stawów. Dochodzi do tego też depresja, schizofrenia, chronicznie zmęczenie. Tracimy spontaniczną zdolność do zabawy, dorastamy i nie wiemy po co żyjemy. Życie przestaje nas cieszyć.

 

Nie dotyczy to zwierząt i nie dotyczy to też ludzi, którzy potrafią czerpać przyjemność z życia. Przyjemność ma tutaj kluczowe znaczenie. Uczy nas świadomego wybierania tego, co nam naprawdę służy. Sprawia, że życie nabiera KOLORÓW. Jest to owszem związane z energią seksualną i przebudzeniem naszej zmysłowości. Ale nie musi wiązać się z hedonizmem. Wiąże się raczej z rozkoszą, którą dają nam drobne, codzienne czynności. Picie kawy, spacer, taniec, lub sztuka. Prowadzi do odnalezienia pracy, którą kochamy oraz partnera, który naprawdę do nas pasuje. A przede wszystkim sprawia, że nasze ciało przestaje być podzielone na „strefy dobre i strefy złe”. Stajemy się całością, stajemy się przepływem, stajemy się witalnością.

Zapraszamy Cię na webinar, po którym

poznasz tajniki potencjału energii seksualnej

oswoisz się z naturą własnej zmysłowości

lepiej zrozumiesz własne ciało 

pogłębisz relację ze swoim libido

podniesiesz poziom kreatywności oraz wiary w siebie

W dostępie do webinaru otrzymujesz

Dostęp do webinarium przez 365 dni od dnia zakupu

Izabella Ejzler

Izabella Ejzler – nauczycielka jogi, fizjoterapeutka, autorka kursu Joga Mięśni Dna Miednicy, twórczyni Rehabilitacji Holistycznej- Holistis

Opinie

Tajemnice podróży psychodelicznej z Amanitą Muscarią Adam Łoniewski

Promocja!

56[:pl],[:]00  

Wtorek, 22 lutego 2022 20:00
Otrzymasz 10 pkt
O autorze webinaru
Dowiedz się więcej o autorze

Dostępne warianty kursu:

Opis
O autorze
Opinie

Opis

Nikt chyba nie ma wątpliwości, że żyjemy w czasach “prawdziwej rewolucjo psychodelicznej”.

Związki, które jeszcze niedawno były na czarnej liście substancji zakazanych i uznane zostały za groźne dla naszego życia i zdrowia narkotyki dziś wracają “na salony”, do labolatoriów i klinik jako jedne z najbardziej obiecujących lekarstw leczących depresję, wspierających neurogenezę i umożliwiających przepracowanie najgłębiej skrywanych traum i lęków.

Wśród znanych od tysięcy lat substancji wywołujących tzw. efety psychodeliczne jedną z najciekawszych i najbardziej tajemniczych jest Amanita Muscaria. W przeciwieństwie do wielu innych tego typu substancji nie jest eteogenem indolowym, jej sposób zadziałania na nasz organizm, wciąż jest przedmiotem badań i dyskusji, a doświadczenie do którego nas prowadzi nie tak jednoznaczne i przewidywalne jak w przypadku DMT, LSD czy psylocybiny.

Czego możemy się spodziewać i jak bezpiecznie pracować z większymi dawakami Amanity Muscarii, aby w pełni wykorzystać leczniczy potencjał tego jednego z nielicznych legalnych enteogenów? 

 BHP, dawkowanie, koincydencje, przygotowanie do podróży i możliwe scenariusze zdarzeń.

Zapraszam serdecznie na praktyczny, szczery będący efektem wielu lat poszukiwań, badań i osobistych obserwacji Webinar na platformie kolory.org 

Tajemnice podróży psychodelicznej z Amanitą Muscarią. 

Adam Łoniewski 

W dostępie do webinaru otrzymujesz

Dostęp do webinaru przez 365 dni

Adam Łoniewski

Adam Łoniewski artysta, reżyser, pedagog, animator kultury, ale też zapalony mykofil amator (czyli ten który grzyby pokochał). Od ponad 7 lat bada właściwości i wpływ na nasze zdrowie fizyczne oraz psychiczne enteogenów ze szczególnym uwzględnieniem Amanity Muscarii. Efektami swoich badań dzieli się w ramach kanału Inspiracja OdDech budując coraz większą społeczność osób zainteresowanych niezwykłymi właściwościami tego grzyba zwanego przez starożytnych Maga czyli ” słowo boże”. Prywatnie ojciec trójki dorastających dzieci, szczęśliwy mąż, pogodzony z upływem czasu i przemijaniu 44 latek, przywracający pamięć o Szamaniźmie jako starożytnej, zakodowanej w każdym z nas wiedzy o naszej prawdziwej tożsamości i powołaniu.

Opinie