Bóg-Człowiek i Świadomość Jednolitego Pola, czyli wejście do 5D w praktyce Wojciech Bajer

0[:pl],[:]00  

Sobota, 11 grudnia 2021 17:00
O autorze webinaru
Dowiedz się więcej o autorze

Dostępne warianty kursu:

Opis
O autorze
Opinie

Opis

Wszystkie wektory do wewnątrz!
 „Na zewnątrz” nie ma już czego szukać.
Transformacja świadomości jest faktem. Odzyskujemy swoją naturalną moc. Pociąg o nazwie „Przebudzenie” nieustannie kursuje.
Jeśli interesuje Cię wspólny mianownik całej tzw. „mainstreamowej duchowości”, a więc połączenie: filozofii buddyjskiej, Nowej Nauki (fizyki, biologii), Nowego Modelu Rzeczywistości, Prawa Przyciągania, Totalnej Biologii i wielu, wielu innych „gałęzi” wiedzy, ten webinar jest właśnie dla Ciebie.
Podczas tych 90 minut rozjaśni Ci się masa rzeczy.
Przede wszystkim dowiesz się dlaczego tylko Ty i WYŁĄCZNIE Ty możesz wpłynąć na cokolwiek w swoim życiu. Połączysz kropki, zobaczysz . Dowiesz się jaka jest PRAWDIŁOWA mechanika manifestacji, w jaki sposób Ewolucja tworzy samą siebie, czym jest świadomość Jednolitego Pola oraz samo Pole, dlaczego WSZYSCY jesteśmy JEDNIĄ (z poziomu filozfii, praktyki życia i samego Modelu Rzeczywistości) oraz o co właściwie chodzi w ziemskiej grze i procesie „Transformacji do 5D”.
Ciekawe? To wpadaj! Webinar jest zupełnie darmowy!
Niech nieświadome staje się świadome!

W dostępie do webinaru otrzymujesz

365 dni dostępu do webinaru

Wojciech Bajer

Wojciech Bajer –
jego wielką pasją jest badanie wewnętrznego wymiaru człowieka osadzonego w paradygmacie Nowej Nauki. Rdzeń jego osobowości ukształtowało doświadczenie upadku na samo dno doczesnego piekła (kilkunastoletnie uzależnienie od substancji psychoaktywnych, psychoza, bezdomność) i upodlenie w każdej społecznej warstwie. Bazując na rozpoznaniu rzeczywistej genezy swojej traumy, buduje dziś siebie w oparciu o nowe jakości energetyczne. Pasjonuje go kwantowa fizyka oraz odkrywanie poprzez doświadczenie wewnętrznego wymiaru istoty ludzkiej. Powołał do życia ideę Centrojestestwa, w której łączy aspekty czucia i energetyki z fizyką fraktalnych matryc doświadczeniowych. Głównymi jej hasłami jest, aby uświadamiać w sobie nieświadome i porzucić cierpienie. Zdecydowanie propaguje idee Nowej Ziemi i transformacji do nowej jakości życia jednostek, jak i całej naszej cywilizacji. Uważa, że żyjemy w absolutnie niezwykłym momencie historii i gdyby miało się tutaj nie stać coś ekstra, wcale by nas tu nie było.

Opinie

Edyta Łaborewicz
 

Jak milczenie staje się chorobą- emocjonalne przyczyny zmian na ciele Sonia Ross

50[:pl],[:]00  

Środa, 29 września 2021 19:00
Otrzymasz 10 pkt
O autorze webinaru
Dowiedz się więcej o autorze

Dostępne warianty kursu:

Opis
O autorze
Opinie

Opis

Jeśli mówię komuś, że może wyzdrowieć, a on słyszy, że ja go uleczę, to jest to wielkie nieporozumienie”.

~ Gerard Athias

Gdyby nie mądrość Natury, nie przetrwalibyśmy jako gatunek.  

Dlaczego zatem powstają choroby, skoro biologia jest po naszej stronie i zawsze nas wspiera? 

Otóż, naszą psychiką i naszym ciałem, zarządza automatyczny mózg, który można nazwać centralnym komputerem, względnie wieżą kontrolną organizmu. W mózgu znajduje się centrum dowodzenia wszystkimi organami, bo na jego powierzchni umiejscowione są neuroprzekaźniki, które nimi zawiadują. Jeśli zbyt długo jesteśmy w stresie lub doświadczyliśmy nagłej traumatycznej sytuacji, mózg ma zadanie uchronić nas przed nagłym  „przepaleniem bezpieczników”, bo to kończy się natychmiastową śmiercią. Mózg nie chce do tego dopuścić, bo jego zadaniem jest utrzymywanie nas przy życiu za wszelką cenę. Co zatem ma zrobić, kiedy poziom stresu przewyższa wszystkie normy i lada moment może być po nas? 

To biologiczny alarm! Jedyne co może w takiej sytuacji zrobić nasz biologiczny mózg, to uruchomić program specjalny przetrwania, czyli – przerzucić stres na organ. 

Czy zatem choroba to rzeczywiście Twój wróg?

Totalna Biologia to przełom w myśleniu o chorobach.

Jest to dziedzina  niezwykle precyzyjna i poparta wieloma badaniami, która wyjaśnia jakiego typu emocje łączą się z określonymi organami.

Nie potrzebujesz magicznych metod, by wyłączyć program choroby, tylko wiedzę i podŚWIADOMOŚĆ.

Chcesz dowiedzieć się, co programuje Twoje choroby?

Zapraszamy Cię na spotkanie z Sonią Ross

 

Jakie korzyści wyniesiesz z webinaru.

– Zrozumiesz procesy biologiczne, jakie przebiegają w twoim ciele i przestaniesz bać się choroby.

– Będziesz umiał ocenić, czy jesteś w fazie aktywności konfliktowej czy w fazie zdrowienia.

– Poznasz mechanizm powstawania konfliktu, co pozwoli ci nie generować nowych i tym samym być całkowicie zdrowym

– Odkryjesz głęboko schowane… korzyści z bycia chorym.

– I jeśli pojmiesz istotę  rzeczy:  wyłączysz program choroby z którą np. zmagasz się obecnie 🙂

 

W dostępie do webinaru otrzymujesz

Dostęp do webinarium przez 365 dni od dnia zakupu Dostęp do wersji audio przez 365 dni od dnia zakupu Dostęp do transkrypcji z pytań zadanych w trakcie webinarium

Sonia Ross

Dziennikarka z wykształceniem medycznym, od 20 lat publikuje teksty związane z medycyną, psychologią, ezoteryką. Pięć lat temu zafascynowała ją logika biologii i konsekwencja z jaką manifestuje się w ludzkim życiu. Zaczęła zatem zgłębiać temat u mistrzów tych dziedzin. Ukończyła kurs konsultanta Biologiki i jako jedna z pierwszych osób w Polsce, otrzymała certyfikat od twórcy metody – Węgra, Roberto Barnaiego. Równocześnie uczyła się Totalnej Biologii/ Recall Healing u kandyjskiego terapeuty, dr biologii, autora metody, Gilberta Renaud. Ukończyła wszystkie poziomy warsztatów, a także osiem dostępnych kursów specjalistycznych, takich miedzy innymi jak „Partnertwo i seksualność”, „Biologia dziecka”, „Nałogi i depresje”. Wiedzę zdobywała także u dr Gerarda Athiasa, autora książek „Programy rodzinne naszych chorób”.

Oprócz biologicznego podejścia do chorób i zachowań, fascynuje ją fizyka kwantowa. Z pasją uczy się innych metod rozwoju świadomości na dziesiątkach kursów, między innymi na szkoleniach z homeopatii połączonej z Recall Healing (dr Piotr Pałagin), Tetha Healing oraz u dr Franka Kinslowa, twórcy metody synchronizacji kwantowej.

Z radością dzieli się wiedzą i jest otwarta na wszystko, co przynosi Życie.

Opinie

Język światła, ROZMOWY Z ANIOŁAMI czyli świat stoi na głowie Alicja Juchnicka

Promocja!

63[:pl],[:]00  

Piątek, 11 lutego 2022 19:00
Otrzymasz 10 pkt
O autorze webinaru
Dowiedz się więcej o autorze

Dostępne warianty kursu:

Opis
O autorze
Opinie

Opis

JĘZYK ŚWIATŁA, ROZMOWY Z ANIOŁAMI CZYLI ŚWIAT STOI NA GŁOWIE 

Szaro, ponuro, smutno. Jest październikowy wieczór kilka lat temu, a ja leżę z kontuzją kolana, która odłączyła mnie na  kilka miesięcy od mojej pasji – tanga argentyńskiego. Wcześniej tańczyłam każdego dnia. A teraz straciłam nadzieję, że  kiedykolwiek wrócę do tańca, który mnie zasilał.  

Stop. 

Tymczasem przyszła do mnie myśl: 

„A CO JEŚLI WSZYSTKO CO SIĘ W ŻYCIU WYDARZA, JEST DLA MOJEGO DOBRA?”.  Stop. 

Tak zaczęła się moja historia, którą opisałam w książce „Jak zostałam światłem”. Historia, w której opisuję procesy  odkrywania siebie. Warstwa po warstwie dochodziłam do usłyszenia własnego głosu obserwując zmianę języka narracji  z sobą i ze światem.  

Jak jestem?  

Co czuję?  

Gdzie jestem ja, a gdzie opowieści, wymagania czy oczekiwania innych? 

Czego chcę?  

Jak chcę? 

Mój świat stanął na głowie. Powoli wyłamywałam się z systemu wdruków społecznych i przekonań, a przy tym  zobaczyłam, że ta zmiana perspektywy spojrzenia wywołuje u mnie lawinę radości. Świat zaczął się do mnie  ewidentnie uśmiechać. I cóż, że ktoś bliski, tuż obok myśli i działa inaczej. Ma do tego prawo. Szukam wspólnych cech  i doświadczeń. Są. Nikogo nie agituję bo w głębi duszy uważam, że jesteśmy grzbietami jednej fali. Mamy więc jedno  źródło. Bo TY to JA jak śpiewa Ania Szyszka.  

Zauważyłam, że tylko wówczas gdy głos serca współgra z tym co mówi głowa i z tym co robimy odbieramy to jako  poczucie szczęścia. Inaczej mówiąc odczuwamy spokój, wysoki poziom energii, wewnętrzną równowagę i zadowolenie.  Skoro mnie samej udało się usłyszeć wewnętrzny głos, zsynchronizować go z opowieściami głowy to z wdzięcznością  pragnę podać to dalej. Niech się dzieją piękne i dobre rzeczy. Może u Ciebie też? 

Skoro z jakiegoś powodu znalazłaś/eś się tutaj i czytasz te słowa być może moja opowieść jest dla Ciebie? Dlaczego tu jesteś?  

Szukasz czegoś nowego?  

Z chęci poprawy jakości swojego życia?  

Może bardziej z ciekawości co stoi za podanym w tytule „językiem światła”? 

A może to anioły Cię tutaj przyprowadziły? 

Hej – JEST OK. Odpręż się i posłuchaj 🙂 

 

Jakie korzyści wyniesiesz z webinaru

  • Przyjrzymy się językowi naszej komunikacji z sobą i ze światem zewnętrznym.  
  • Nauczymy się rozpoznawać i rozumieć „mowę światła”.  
  • Poszukamy gdzie podziała się wiara w Twoje super moce.  
  • Odkryję przed Wami jak rozmawiam z pomocnymi istotami i po co to robię. 
  • Podzielę się z Wami kilkoma pomocnymi „technikami” usłyszenia swego wewnętrznego głosu.

Dołącz do nas i odnajdź w sobie pierwotne siły życiowe i swoją moc!

W dostępie do webinaru otrzymujesz

365 dni dostępu do webinaru

Alicja Juchnicka

Opinie

Kodowanie światłem – praktyka szamańska w życiu codziennym Adam Łoniewski

Promocja!

56[:pl],[:]00  

Wtorek, 19 kwietnia 2022 20:00
Otrzymasz 10 pkt
O autorze webinaru
Dowiedz się więcej o autorze

Dostępne warianty kursu:

Opis
O autorze
Opinie

Opis

Proroctwa starożytnych Ameryk mówią o okresie wielkiej transformacji i przepowiadają pojawienie się na planecie nowego człowieka – ludzi mądrości i mocy, którzy żyją wolni od strachu i trwają w swojej wiecznej naturze, Homo Luminous.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią Nam, że ten czas właśnie nadchodzi. Pośród różnego rodzaju energetycznych zawirowań. Newsów, mediów i zakrojonych na szeroką skalę akcji inżynierii społecznej, które wdzierają się bezkompromisowo w naszą przestrzeń energetyczną i zastawiają na Nas wibracyjną pułapkę, nadchodzi czas spojrzenia życzliwiej w stronę prastarych, szamańskich praktyk, pozwalających nam głębiej skomunikować się ze sobą i ze „wszystkim co jest”.

Potrzebujemy narzędzi, które pozwolą Nam utrzymać się w naszej Sakralnej Przestrzeni. Zachować integralność i nienaruszalność pola serca. Dlatego właśnie przez ostatnie lata tak wzrasta zainteresowanie praktykami szamańskimi. Narzędziami i metodami, które od prawie 40 000 lat służyły człowiekowi w jego podróży do „źródła”.

 

Nie trzeba być szamanem, aby praktykować szamanizm. Wystarczy uważnie z miłością, czułością i życzliwością rozejrzeć się wokół siebie. Zrozumieć i poczuć, że jesteśmy cząstką większej całości. Zespołem naczyń połączonych. Skierować swoją uwagę ku matce ziemi i poczuć, jak wielkie wsparcie otrzymujemy od niej w każdym momencie naszego życia.

Zasłuchać się w oddech. Wpuścić go do wszystkich bolących miejsc. Wybaczyć i nie dać się zabrać nienawiści.

dr Antonio Villoldo antropolog medyczny i neurolog. Po trzydziestu latach badań i pracy wśród szamanów z plemienia Q’ero opracował i przystosował do zachodniej wrażliwości, fascynującą metodę naprawiania naszych ciał świetlistych nazywając ją Munay Ki co znaczy Energia wszechogarniającej miłości lub inaczej „kodowanie światłem”.

Munay Ki to energetyczne transmisje, które leczą rany przeszłości – karmiczne i genetyczne programy, oraz przekonania, które odziedziczyliście. Ponownie informują twoje DNA, umożliwiając ci wyhodowanie nowego ciała, które starzeje się, leczy i umiera inaczej.

„Munay-Ki jest twoim zaproszeniem do marzenia o zupełnie nowym świecie.” – dr Alberto Villoldo

Podczas tego webinaru wprowadzę cię w świat tej rdzennej, starożytnej medycyny energo-informacyjnej co może być szansą i poważnym krokiem w stronę odkrycia swojego potencjału. Odkrycia w sobie 'królewskiego powołania” , odnalezienia jasnej klarownej, zapisanej w naszym sercu ścieżki rozwoju. Ścieżki serca. Drogi miłości. Poważnym krokiem do stawania się Homo Luminous – wojownikiem światła. Świadomym swojej mocy i przeznaczenia.

W dostępie do webinaru otrzymujesz

Dostęp do webinaru przez 365 dni

Adam Łoniewski

Opinie

Swobodny przepływ energii seksualnej-klucz do witalności i pełnego rozkwitu Izabella Ejzler

Promocja!

50[:pl],[:]00  

Piątek, 29 października 2021 19:00
Otrzymasz 10 pkt
O autorze webinaru
Dowiedz się więcej o autorze

Dostępne warianty kursu:

Opis
O autorze
Opinie

Opis

Energia seksualna jest siłą życiową istniejącą w każdym z nas, jednak wiele osób ma ją zablokowaną przez programy oraz dogmaty kulturowe, które traktują ją jak temat tabu, lub fałszują jej prawdziwe znaczenie. Dlaczego tak się dzieje? 

✨ Jest ona niezwykle silna i twórcza, a osoba mająca jej pełen, nieograniczony potencjał, nie da się zmanipulować przez system, czy innych ludzi. 

✨Jest to energia naturalna dla każdego istnienia i każde istnienie dzięki niej istnieje. 

✨ Dowiedz się, jakie emocje i zachowania blokują Twoją energię seksualną, otwórz się na swoją pierwotną siłę i zacznij wykorzystywać ją w codziennym życiu, by nabrało KOLORÓW! 

Zapraszamy na spotkanie z Izabellą Ejzler!  

 

WEBINAR Swobodny Przepływ Energii Seksualnej – klucz do witalności i pełnego rozkwitu

Jako dzieci rodzimy się i dorastamy w pełnej naturalności i swobodzie. Nagie ciało nie stanowi TABU. Kiedy dorastamy, zaczynają splątywać nas różne konwenanse. Pojawia się poczucie wstydu oraz porównywanie z innymi ciałami. Na rzecz społecznych reguł zatracamy spontaniczność ruchów. Zatracamy swobodę wyrażania siebie…

Nie dotyczy to zwierząt, które bez problemu potrafią się przeciągać i wyginać, kiedy tego potrzebują. Nie zasłaniają swojej intymności, nie obawiają się, kiedy ktoś się jej przygląda. Nie wstydzą się swojej rui, nie wstydzą się też pragnienia aby ktoś je dotknął, pogłaskał. Oznacza to, że ich pierwotne instynkty nie są hamowane i ma to kluczowe znaczenie dla ich zdrowego rozwoju. O ile ręka człowieka nie wpłynie na nie za bardzo, cieszą się smukłymi ciałami, pełnymi witalności i siły. Swobodą ruchu i szybkością reakcji.

Tymczasem człowiek wiele w sobie tłumi. Nie wypada nam krzyczeć, śpiewać, schylać się, pokazywać biustu oraz patrzeć na biust. Nie wypada nam tak wiele, że zaczęliśmy funkcjonować już w tak sztywnych ramach, że przestajemy być SOBĄ. Coraz więcej osób cierpi na bóle kręgosłupa, bóle bioder i stawów. Dochodzi do tego też depresja, schizofrenia, chronicznie zmęczenie. Tracimy spontaniczną zdolność do zabawy, dorastamy i nie wiemy po co żyjemy. Życie przestaje nas cieszyć.

 

Nie dotyczy to zwierząt i nie dotyczy to też ludzi, którzy potrafią czerpać przyjemność z życia. Przyjemność ma tutaj kluczowe znaczenie. Uczy nas świadomego wybierania tego, co nam naprawdę służy. Sprawia, że życie nabiera KOLORÓW. Jest to owszem związane z energią seksualną i przebudzeniem naszej zmysłowości. Ale nie musi wiązać się z hedonizmem. Wiąże się raczej z rozkoszą, którą dają nam drobne, codzienne czynności. Picie kawy, spacer, taniec, lub sztuka. Prowadzi do odnalezienia pracy, którą kochamy oraz partnera, który naprawdę do nas pasuje. A przede wszystkim sprawia, że nasze ciało przestaje być podzielone na „strefy dobre i strefy złe”. Stajemy się całością, stajemy się przepływem, stajemy się witalnością.

Zapraszamy Cię na webinar, po którym

poznasz tajniki potencjału energii seksualnej

oswoisz się z naturą własnej zmysłowości

lepiej zrozumiesz własne ciało 

pogłębisz relację ze swoim libido

podniesiesz poziom kreatywności oraz wiary w siebie

W dostępie do webinaru otrzymujesz

Dostęp do webinarium przez 365 dni od dnia zakupu

Izabella Ejzler

Izabella Ejzler – nauczycielka jogi, fizjoterapeutka, autorka kursu Joga Mięśni Dna Miednicy, twórczyni Rehabilitacji Holistycznej- Holistis

Opinie

Tajemnice podróży psychodelicznej z Amanitą Muscarią Adam Łoniewski

Promocja!

56[:pl],[:]00  

Wtorek, 22 lutego 2022 20:00
Otrzymasz 10 pkt
O autorze webinaru
Dowiedz się więcej o autorze

Dostępne warianty kursu:

Opis
O autorze
Opinie

Opis

Nikt chyba nie ma wątpliwości, że żyjemy w czasach “prawdziwej rewolucjo psychodelicznej”.

Związki, które jeszcze niedawno były na czarnej liście substancji zakazanych i uznane zostały za groźne dla naszego życia i zdrowia narkotyki dziś wracają “na salony”, do labolatoriów i klinik jako jedne z najbardziej obiecujących lekarstw leczących depresję, wspierających neurogenezę i umożliwiających przepracowanie najgłębiej skrywanych traum i lęków.

Wśród znanych od tysięcy lat substancji wywołujących tzw. efety psychodeliczne jedną z najciekawszych i najbardziej tajemniczych jest Amanita Muscaria. W przeciwieństwie do wielu innych tego typu substancji nie jest eteogenem indolowym, jej sposób zadziałania na nasz organizm, wciąż jest przedmiotem badań i dyskusji, a doświadczenie do którego nas prowadzi nie tak jednoznaczne i przewidywalne jak w przypadku DMT, LSD czy psylocybiny.

Czego możemy się spodziewać i jak bezpiecznie pracować z większymi dawakami Amanity Muscarii, aby w pełni wykorzystać leczniczy potencjał tego jednego z nielicznych legalnych enteogenów? 

 BHP, dawkowanie, koincydencje, przygotowanie do podróży i możliwe scenariusze zdarzeń.

Zapraszam serdecznie na praktyczny, szczery będący efektem wielu lat poszukiwań, badań i osobistych obserwacji Webinar na platformie kolory.org 

Tajemnice podróży psychodelicznej z Amanitą Muscarią. 

Adam Łoniewski 

W dostępie do webinaru otrzymujesz

Dostęp do webinaru przez 365 dni

Adam Łoniewski

Adam Łoniewski artysta, reżyser, pedagog, animator kultury, ale też zapalony mykofil amator (czyli ten który grzyby pokochał). Od ponad 7 lat bada właściwości i wpływ na nasze zdrowie fizyczne oraz psychiczne enteogenów ze szczególnym uwzględnieniem Amanity Muscarii. Efektami swoich badań dzieli się w ramach kanału Inspiracja OdDech budując coraz większą społeczność osób zainteresowanych niezwykłymi właściwościami tego grzyba zwanego przez starożytnych Maga czyli ” słowo boże”. Prywatnie ojciec trójki dorastających dzieci, szczęśliwy mąż, pogodzony z upływem czasu i przemijaniu 44 latek, przywracający pamięć o Szamaniźmie jako starożytnej, zakodowanej w każdym z nas wiedzy o naszej prawdziwej tożsamości i powołaniu.

Opinie

Twój wewnętrzny kompas – intuicja Ewa Piwnicka

Promocja!

56[:pl],[:]00  

Czwartek, 26 maja 2022 20:00
Otrzymasz 10 pkt
O autorze webinaru
Dowiedz się więcej o autorze

Dostępne warianty kursu:

Opis
O autorze
Opinie

Opis

Czy intuicji można się nauczyć?

Intuicja to przeczucie, wejrzenie. W podświadomości każdego z nas zachodzą różne procesy, które ułatwiają nam podejmowanie decyzji. Intuicja pragnie świadomego umysłu, wybiega w przyszłość i znajduje sposoby ich realizacji.

 

Zapraszamy na webinar z Ewą Piwnicką – “Twój wewnętrzny kompas – intuicja”. 

Ewa na co dzień pracuje z podświadomością – przekodowuje schematy, które blokują i zakłócają dostęp do naszej ścieżki życia. Jest m.in. autorką metody pracy indywidualnej: channeling terapeutyczny z elementami numerologii, hipnozy, NLP, kart i terapii. 

Co zostanie omówione podczas webinaru? 

➡️ Czy intuicji można się nauczyć? Dowiesz się, czym intuicja właściwie jest i czy jest od zawsze dana, czy można ją nabyć?

➡️ 5 przydatnych ćwiczeń – praktyczne ćwiczenia, które możesz stosować, by wzmocnić zaufanie do swojego ciała, do odczuć w nim a co za tym idzie, aktywowanie wewnętrznego kompasu – intuicji.

➡️ 7 pytań, które pomogą rozwinąć intuicję. Możesz z nimi pracować w każdej dziedzinie życia.

➡️ Ocena intuicji: trzy cenne testy – narzędzia, które można zrobić w domowym zaciszu.

➡️ Wiadomość do domu – podsumowanie – czy logika jest potrzebna, skoro mamy intuicję?

➡️ Medytacja – niespodzianka! 

➡️ Q&A

Webinar potrwa około 2 godzin (1,5h webinaru + 30 min pytań)

W dostępie do webinaru otrzymujesz

Dostęp do webinaru przez 365 dni Medytacja - niespodzianka!

Ewa Piwnicka

Przypominam, Wspieram, Szkolę Poszukujących Wizjonerów Nowej Ziemi
W swojej pracy stosuję nieszablonowe i skuteczne metody pracy indywidualnej
autorska metody pracy indywidualnej
channeling terapeutyczny z elementami numerologii, hipnozy, NLP, kart i terapii.
autorska metody pracy grupowej
głęboko transformujący program Channeling Praktycznie – aktywuj wewnętrzny kompas
[nauka channelingu i odkrywanie swojej ścieżki życia]przy tym:pracuję z podświadomością – przekodowanie schematów, które blokują i zakłócają dostęp do Twojej ścieżki/misji życia
przypominam Tobie jak nawiązać bezpośredni kontakt z intuicją prowadzącą do Twojej ścieżki życia.
pracuję ze świadomością – z jej wsparciem ucieleśniamy zmiany i marzenia w obszarze zawodowym
korzystam ze wsparcia  nadświadomości i Wyższych Energii w przeprowadzeniu Ciebie przez proces zmian.

Opinie

Wewnętrzna cisza – jak zatrzymać pędzący umysł Grzegorz Piasecki

Promocja!

50[:pl],[:]00  

Piątek, 17 grudnia 2021 20:30
Otrzymasz 10 pkt
O autorze webinaru
Dowiedz się więcej o autorze

Dostępne warianty kursu:

Opis
O autorze
Opinie

Opis

Zapraszamy Was na webinar dotyczący praktyki wewnętrznej ciszy, czyli temu jak zatrzymać wewnętrzny dialog naszego umysłu.
To co nazywamy naszym umysłem jest to rodzaj obcej instalacji której zadaniem jest ukrycie tego co dzieje się z naszą świadomością.
Dlatego jest  on głośny i nachalny
Grzegorz Piasecki podzieli się z nami rozwiązaniami jakie udało mu się odkryć! pozwalają on zatrzymać wewnętrzny dialog i zacząć odzyskiwać naszą energię zaangażowaną w proces stwarzania świata.
Każdy  kto choć raz próbował zatrzymać dialog swojego umysłu wie jak trudnym jest to zadaniem i że choćby się nie wiadomo jak walczyło z myślami nie daje się zatrzymać ich natłoku.
Nie możemy tego zrobić wprost ponieważ… to nie jest nasz umysł.
Na szczęście są metody które pozwalają tę kaskadę myśli najpierw rozluźnić a z czasem w miarę praktykowania zatrzymać.
Praktyka Wewnętrznej Ciszy może stać się potężnym narzędziem również w naszych eksploracjach i przekraczaniu naszych ograniczeń
Do zobaczenia na webinarze w piątek 17 grudnia o godz 20.30!

W dostępie do webinaru otrzymujesz

365 dni dostępu do webinaru

Grzegorz Piasecki

Autor Wewnętrznej ciszy –  metody, która pozwala na zatrzymanie pędzącego umysłu, rozluźnienie kaskady myślowej, a z czasem całkowite jej zatrzymanie.

Opinie

Weź Głęboki Wdech i Uwolnij Emocje Karol Walczak

Promocja!

21[:pl],[:]00  

Środa, 13 kwietnia 2022 19:00
Otrzymasz 0 pkt
O autorze webinaru
Dowiedz się więcej o autorze

Dostępne warianty kursu:

Opis
O autorze
Opinie

Opis

Weź Głęboki Wdech i Uwolnij Emocje. 

Zapraszamy na wyjątkowy webinar o potędze oddechu z Karolem Walczakiem, w którym głównym atutem będzie specjalna sesja oddechowa, “Uwalnianie Traum”. 

Na spotkaniu zrozumiesz rolę, jaką odgrywa oddech. Dowiesz się, jak wykonywać go poprawnie, aby zapewnić sobie komfort w życiu codziennym. 

Przejdziesz przez głęboki proces uwalniania dawno wypartych emocji oraz doświadczysz na sobie czegoś wyjątkowego. 

Dodatkowo, Karol podzieli się z Tobą prowadzonymi sesjami oddechowymi, których będziesz mógł używać na co dzień. 

 Jeśli tylko będziesz chciał naładować się energią, zwiększyć koncentrację umysłu, uwolnić negatywne emocje, lub zwyczajnie poczuć się lepiej, będziesz miał do tego narzędzia. 

 Webinar odbędzie się 13 kwietnia o godzinie 19:00 

Koszt to 30 zł.  

Kolację zjedz najpóźniej o godzinie 17:00, aby mieć pusty żołądek, ponieważ zrobimy intensywną sesję oddechową.  

 

Z każdym oddechem zaczynamy nowe życie. Odkryj, jak bardzo może Cię wzmacniać

W dostępie do webinaru otrzymujesz

Dostęp do webinaru przez 365 dni

Karol Walczak

Karol Walczak od ponad 9 lat, eksperymentuje na własnym organizmie, w celu zmaksymalizowania wydajności ciała i umysłu.  Od lat utrzymuje idealne zdrowie i sylwetkę, śpiąc przy tym zaledwie 4-5 godzin dziennie. 

Zaoszczędzony czas przeznaczył na stworzenie 3 źródeł dochodu, oraz prowadzenie kanału na YouTube, gdzie prezentuje unikalną wiedzę, związaną ze świadomością, zdrowiem i energią.  

Jest wielkim zwolennikiem medytacji, której jak mówi, zawdzięcza swój rozwój. Przemedytował ponad 2500 godzin oraz odbył liczne specjalistyczne kursy.  

Jeśli coś jest związane ze zdrowiem, zwiększeniem zdolności kognitywnych, wydajnością fizyczną, to Karol zapewne już to na sobie sprawdził, lub zrobi to niedługo. 

Opinie

Anna Długołęcka
Niestety w zakładce "pliki do pobrania" linki otwierają ponownie stronę webinaru a nie YT. Tak, jestem zalogowana ;-) 
Anna Długołęcka
Bardzo dobry materiał. Jeśli mogłabym coś zasugerować, w "pliki do pobrania" umieśćcie proszę plik dźwiękowy do pobrania ;-) 
ela majewska
witam, nie mogłam obejrzeć na żywo, gdzie można pobrac plik do obejrzenia ?